1. چگونه در سایت ثبت نام و ثبت سفارش انجام دهیم:
  ابتدا وارد قسمت حساب کاربری یا ورود به حساب/ثبت نام ، در پنجره مشتریان جدید گزینه ادامه را انتخاب نمایید. اطلاعات فردی خود را وارد نمایید و در آخر گزینه ثبت فرم را بزنید.لطفا در انتخاب آدرس،کدملی و شماره موبایل خود دقت فرمایید.
  بعد از ثبت نام در فرستو شما می توانید نام کاربری خود را در بالای صفحه کنار سفارشات من مشاهده کنید. اگر نیاز به انتخاب سایز یا رنگ می باشد لطفا در انتخاب خود دقت نمایید. گارانتی در قسمت راست محصول نوشته شده است. جزییات کالا و شرح کالا را مطالعه فرمایید. کالای مدنظر خود را انتخاب نموده ،افزودن به سبد را انتخاب کنید. در علامت سبد خرید تعداد آیتم های انتخاب شده را مشاهده می کنید. ثبت سفارش را انتخاب نمایید.امکان ویرایش آدرس و افزودن آدرس جدید دراین قسمت موجود می باشد. بعد از انتخاب گزینه استفاده از این نشانی ، آدرس مورد نظر شما جهت ارسال کالا انتخاب می شود. سپس در این مرحله شما می توانید سفارشات خود را به همراه نحوه ارسال مشاهده نمایید و نوع حمل کالا و هزینه ارسال را چک نمایید.

  بعد ازانتخاب گزینه ذخیره و ادامه، در قسمت روش پرداخت ،می توانید نوع پرداخت خود و جزییات مربوطه را انتخاب نمایید.اگر کد تخفیف خاصی را از طرف ما دریافت نموده اید، در قسمت ثبت کوپن وارد کرده و ثبت کوپن را انتخاب کنید. لطفا پس از ثبت ، حتما پیش فاکتور را در سمت چپ مشاهده نمایید تا حتما از مبلغ کالا کسر شده باشد. و در انتها،سفارش خود را تکمیل نمایید را انتخاب نمایید.
  پس از ثبت نهایی شماره سفارش به شما نمایش داده می شود. همچنین در پست الکترونیک خود نیز این اطلاعات را دریافت می نمایید.
  تایید ثبت سفارش از طریق پیام کوتاه نیز برای شما از طرف تیم خدمات مشتریان ارسال میشود. 

 2. چگونه به عنوان تامین کننده انتخاب شویم:
  لطفا در صورت تمایل به همکاری اطلاعات خود در لینک تماس با ما در انتهای سایت وارد نمایید تا توسط تیم فروش فرستو مورد بررسی قرار گیرد .

 3. چرا زمان ارسال برای کالا متفاوت است :
  با توجه به اینکه فرستو کالاهای خود را از تامین کننده های متفاوت تامین می کند و با توجه به اینکه زمان تامین کالاها ازتامین کننده متفاوت می باشد، در زمان ارسال کمی تفاوت وجود دارد. تمام تلاش فرستو ارسال به موقع و اجرای تعهدهای خود نسبت یه شما مشتریان عزیز می باشد.

 4. چقدر طول میکشد کالا پس از ثبت سفارش برای من ارسال شود :
  بستگی به نوع کالای انتخاب شده دارد. در مورد مشتریان قم ، پس از تامین کالا، از طریق تیم حمل و نقل فرستو در همان روز کاری زمان خواهدبرد. در مورد مشتریان شهرستان، با توجه به نحوه پرداخت ، از طریق پست جمهوری اسلامی ایران، تیپاکس،پیشتازو چاپار ارسال خواهدشد. تیپاکس و پست جمهوری اسلامی ایران در پرداخت نقدی، پیشتازو چاپار در پرداخت آنلاین انتخاب خواهند شد.

 5. کوپن من به هنگام وارد کردن خطا می دهد ؟ چکاری می توانم انجام دهم :
  شما قبل از خرید می بایست موارد استفاده از کوپن از جمله حداقل خرید و شرایط خرید کوپن را مطالعه بفرمایید .

  خطای عدم شناسایی کوپن :
  توجه داشته باشید در صورتی اطلاعات مربوط به کوپن را به اشتباه وارد کرده باشید و یا شرایط کوپن اعم از اولین خرید و یا حداقل خرید را رعایت نکرده باشید با خطا روبرو می شوید .
 6. شرایط بازپرداخت فرستو چگونه است :
  پس از دریافت کالا توسط تیم حمل و نقل فرستو ،تیم تخصصی فنی دلیل برگشت کالارا بررسی خواهد کرد. اگر مشکل ایجاد شده به دلیل استفاده نادرست کاربر باشد،کالا به شما برگشت داده می شود. اگر مشکل ایجادشده از دستگاه یا کالای دریافت شده باشد به انتخاب شما یا کالای سالم ارسال خواهد شد و یا طبق تایید تیم تخصصی فنی مبلغ به حساب شما حداکثر ۲۴ تا ۴۸ ساعت آینده در روزهای کاری(شنبه تا چهارشنبه)، برگشت داده خواهد شد. در صورتی که پرداخت سفارش شما به صورت آنلاین از طریق درگاه بانک سامان انجام شده باشد هزینه به همان حساب واریز میگردد و نیازی به اعلام شماره حساب دیگر نمی باشد.به زودی جهت رفاه حال مشتریان گرامی درگاه بانک پارسیان نیز شامل این شرایط خواهد شد .
 7. در صورتی که کالایی در وب سایت فرستو موجود نبود چه کاری می توان انجام داد :
  شما می توانید برند و نام محصول خود را به ایمیل support@feresto.com ارسال بفرمایید تا در صورت امکان کالا در اسرع وقت موجود شود .