درباره ما

فرستو : خریدی آسان و مطمئن

هدف فرستو  ارائه محصولات اصلی با تکنولوژی روز ، متناسب با نیاز های جامعه می باشد که با توجه به حجم فروش و داشتن امکانات کافی ، عرضه کالاهایی با قیمت مناسب و گارانتی معتبر را بدون هیچ واسطه ای برای مصرف کنندگان و کاربران گرامی امکان پذیر نموده است . همچنین طرح‏‏‌های تخفیفات هیجان انگیز همواره مورد توجه مشتریان بوده و فرستو نیز به منظور قدردانی از مشتریان خود همواره تخفیف‏‌های قابل توجهی را در قالب طرح‌های تخفیفات هیجان انگیز برای آنان در نظر می‏‏‌گیرد.

فرستو با ارائه طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین برندها در گروه‌‏های مختلف و با همکاری نزدیک با وارد‏کنندگان و توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را برآورده سازد. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های این مجموعه محسوب می‌شود.

مرکز امور مشتریان فرستو به منظور ارایه بهتر خدمات به مشتریان و ارتباط مستقیم جهت خدمات پس از فروش در شهر قم افتتاح شده است و مشتریان می‏‌توانند در صورت تمایل برای استفاده از خدمات پس از فروش مانند تعویض کالا و یا باز‏ پس ‏دهی سفارش‏ به این مرکز مراجعه کنند.

تیم ما

 • آقای محمد حسینی / شرکت آبفا قم

  محمد حسینی کارشناس تیم اجرایی

  در این مجموعه همیشه بهترین استعدادها شناسایی و پرورش داده می شود، مدیران تاکید خاصی بر بالاترین استانداردها در کارها دارند بنابراین فضای کاری شرکت، فضایی پر از دانش و تخصص است. تعامل و همفکری میان همکاران باعث شده تا همگی مانند اعضای یک خانواده باشند.

 • خانم مهندس فرزانه رفیعی فروشگاه اینترنتی فرستو / قم

  فرزانه رفیعی مدیر تبلیغات و گرافیک

  رشد مجموعه در کنار رشد فردی، جزو ویژگی های برجسته ای است که کارنواندیشان ما را خاص می کند. اینجا جایی است که کوچکترین تلاش‌ها از جانب کارمندان توسط سایر همکاران و مدیران قدردانی شده و همین باعث می شود تا انگیزه در شرکت همواره در جریان باشد.

 • مهندس محمدحسین بیطرفان / نرم افزار قم

  محمدحسین بیطرفان کارشناس نرم افزار

  خلاقیت و نوآوری در کار باعث شده تا بیشتر از هر زمانی احساس رضایت از شغل خود داشته باشم. با حس امنیت روانی و مالی که کارنواندیشان ما به کارمندانش می دهد، اعتماد و رضایت خاطر در میان پرسنل موج می زند.

 • مهندس حسین محمدی / نفت قم

  حسین محمدی مدیر تولید محتوا

  موفقیت شرکت ما را سرمایه های انسانی ارزشمند آن رقم می زنند. فی الواقع در شرکت های دانش بنیان همان افراد هستند که مجموعه و سازمان را پیش می برند و قله های ترقی را در می نوردند. ما نیز با تلاش و توکل به خداوند، پای در این عرصه گذاشتیم.

 • رضا عزتی / کارشناس لواز آرایشی قم

  رضا عزتی کارشناس بخش زیبایی و سلامت

  در این مجموعه همیشه بهترین استعدادها شناسایی و پرورش داده می شود، مدیران تاکید خاصی بر بالاترین استانداردها در کارها دارند بنابراین فضای کاری شرکت، فضایی پر از دانش و تخصص است. تعامل و همفکری میان همکاران باعث شده تا همگی مانند اعضای یک خانواده باشند.

 • روح اله زارعی / کارشناس ابزار و یراق شکوهیه قم

  روح اله زارعی کارشناس بخش ابزار و الکتریک

  ایده نو در کار باعث شده تا بیشتر احساس رضایت داشته باشیم. خوشبختانه با این ساختار، در زمان و هزینه های مشتریان صرفه جویی خواهد شد. در حقیقت شکل زندگی امروز و مقتضی زمان این است که همه چیز با تکنولوژی آمیخته شود.