Home / مقالات / مد و لباس / ۶ قانون افراد خوشتیپ

۶ قانون افراد خوشتیپ

نمونه عکس زیبایی مهناز افشار

در این مقاله می خواهیم درباره ۶ قانون افراد خوشتیپ بحث کنیم. لطفا همراه ما باشید.
۱- همیشه برنامه دارند
ما آدم ها برنامه ریز حرفه ای به دنیا نیامده ایم. من خودم به شخصه از اون آدم هایی هستم برای شروع یک کار همیشه از شنبه شروع می کنیم ! برای گرفتن رژیم غذایی از شنبه شروع میکنم ، برای ورزش کردن از شنبه شروع می کنم. ولی آخرش به هیچ نتیجه ای نخواهد رسید.
قبل از این که برنامه ریزی کنیم باید یک نگاهی به خودمان بیاندازیم ، ببینیم اصلا این برنامه ای که میریزیم را میتوانیم عملی کنیم و بعد نیاز به یک اراده قوی داریم. افراد خوشتیپ و موفق همیشه یک برنامه قوی دارند.
۲- لباس های تمیز و خوشبو می پوشند
احتمال زیاد تا حالا براتون پیش اومده که بخواهید یک قرار کاری یا عاشقانه مهم برید ؟ برای تاثیر بیشتر بهترین لباس تان را می پوشید و بهترین ادکلن تان را می زنید.اگر کیخواهید زیباتر جلوه کنید و همیشه در صدر مجالس باشید لباس تمیز و خوشبو یادتان نرود.!
۳- دارای فن سخنوری می باشند
یک ضرب المثل قدیمی هست که میگه ، تا مرد سخن نگفته باشد عیب و هنرش نهفته باشد. زیبا صحبت کردن و یک لحن گرم داشتن بسیار به شما کمک می کند که دوستان زیادی دورتان جمع کنید. زیبا صحبت کردن یک هنر است.

زنان خوشتیپ خوش عکس
۴- دوستان زیادی دارند
قاعدتا آدم های خوشتیپ و موفق به دلیل مردم داری و زیبا سخن گفتن دوستان زیادی دارند. هر کسی که جاذبه های شخصی خودش را دارد ، ولی افراد خوشتیپ جاذبه های شخصی بیشتری نسبت به بقیه افراد دارند. وقتی که دوستان زیادی داشته باشید دیگر دلتنگ و بی حوصله نمی شوید ، با هم دیگر معاشرت میکنید. لطفا هوای دوستانتان را داشته باشید.
۵- شب ها دیر می خوابند و صبح ها زود بیدار می شوند
افراد خوشتیپ همین طور که تمام دارایی شان را خرج لباس و کفش لاکچری میکنند باید مراقب زندگی شخصی و آگاهی خودشان باشند.
ما ایرانی ها معمولا در روز وقت و العه نداریم ، آخر شب وقتی که از سر کار می آییم چند صفحه از کتاب مورد علاقه مان میخوانیم. راستی کتاب مورد علاقه شما چیه؟
۶- ورزش می کنند
همین حالا بلند بشید و یک ورزش ۵ دقیقه ای انجام دهید. پیاده روی در صبح و عصر باعث نشاط و خلاقیت می شود. اگر می خواهید روی فرم باشید هر روز منظم ورزش کنید.

درباره حسین سعادت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *