Home / مقالات / بررسی تخصصی محصولات / طب سنتی / معجزه طب سنتی در تسکین درد دندان

معجزه طب سنتی در تسکین درد دندان

درمان با بهترین راه کارهای طب سنتی

یکی از راه های درمان که ریشه در روزگاران قدیم دارد و در هر قوم با هر فرهنگی نیز مورد استفاده قرار می گرفته است و اکنون ما به ارث برده ایم، چیزی نیست به جز طب سنتی. با تلفیق طب سنتی با پزشکی مدرن، از بسیاری بیماری ها پیشگیری شده و بسیاری هم درمان شده اند. در طب سنتی از داروهای گیاهی برای تسکین و کاهش درد و درمان بیماری به وفور استفاده می شود. حدود ده درصد از گیاهان در جهان جزء داروهای گیاهی هستند و در درمان با طب سنتی استفاده می شوند. سهولت در دسترسی و ارزان بودن دارو های گیاهی و تأثیر شگرف آن ها، علت اصلی تمایل به استفاده از داروهای گیاهی است. مهم تر این است که عوارضی برای فرد مصرف کننده ندارد.

با خرید داروی گیاهی پزشک خودتان باشید.

یکی از درد هایی که همه از کوچک تا بزرگ حداقل برای یک ‌بار هم که شده، درگیر شده اید، دندان درد است. درد بی امان که همه ی امور زندگی را مختل می کند و هیچ چیز بدتر از آن نیست که در شب هنگامی که باید خواب آرامی داشته باشید دندان درد به سراغ شما می آید که اگر با طب سنتی آشنا نباشید چاره ای جز خوردن مسکن ندارید که چندان هم تأثیرگذار نیست و علاوه بر این که طول می کشد تا اثر کند، فقط برای چند لحظه مؤثر است و دوباره درد شروع می شود. با خرید داروهای گیاهی با قیمت بسیار ارزان تر از داروهای شیمیایی، درد دندان را از بین ببرید. خرید داروی گیاهی و درمان با طب سنتی قطعاً مؤثرترین و سریع ترین راه از بین بردن درد دندان و حتی از بین برنده عامل ایجاد درد دندان می شود. اگر شما فردی باشید که به سلامت و زیبایی خود اهمیت می دهید حتماً از خرید داروی گیاهی صرف نظر نکنید زیرا تنها چیزی است که به شما کمک می کند تا از پوسیدگی دندان خود جلوگیری کنید و متحمل پرداخت هزینه های گزاف دندان پزشکی نشوید.

تسکین درد دندانوای! دندان شما درد گرفته و نیاز به درمان اورژانسی دارید!!

پیشنهاد ما به شما این است که از معجون ضد درد استفاده کنید. با این معجون درد دندان را ریشه کن کنید. با مخلوط کردن زنجبیل و فلفل با هم و گذاشتن روی دندان، باعث می شود هم درد دندان و هم عفونت را از بین ببرد. می توانید معجون ضد درد، عصاره گل رز با چند قطره لیمو ترش را روزی سه بار در دهان غرغره کنید. معجون ضد درد، معجونی بسیار قوی در کاهش درد و از بین بردن عفونت دندان است و هنگام مصرف سریع عمل می کند. اگر دندان شما در زمانی مانند شب یا روز های تعطیل شروع به درد گرفت و به دندان پزشکی دسترس نداشتید و نیاز به یک درمان اورژانسی دارید، به هیچ وجه به سراغ مسکن های شیمیایی نروید، ما به شما می گوییم که چه کاری انجام دهید تا از شر این درد خلاص شوید، پس با دقت توجه کنید. بهترین راه استفاده از داروهای گیاهی و معجون ضد درد است، داروهای گیاهی به مانند آب روی آتش می ماند. شما می توانید معجون ضد درد را از فروشگاه های آنلاین تهیه کنید. از جمله داروهای گیاهی:
سیر: سیر را ریز ریز کنید یا با یک رنده ریز، رنده کنید و با نمک مخلوط کنید و روی دندانتان بگذارید.
نعناع: جویدن برگ و ساقه نعناع، جهت کاهش درد بسیار مفید است.
پیاز: کمی پنبه را به آب پیاز آغشته کنید و در حفره دندان پوسیده بگذارید تا درد را از بین ببرد.
میخک: شاید تعجب کنید اما در دندان پزشکی ها مواد اصلی بی حس کننده ها، میخک می باشد. هنگامی که درد دندان شما شروع شد، کافی است روغن میخک را با روغن زیتون مخلوط کرده و با یک پنبه آغشته شده به روغن، روی دندان بگذارید، درد را به طور باور نکردنی کاهش می دهد، اگر روغن میخک ندارید، فقط مقداری از خود میخک را روی دندان بگذارید.
نکته: در کودکان، مقداری روغن زیتون را روی لثه کودک ماساژ دهید.
زنجبیل: مانند یک مسکن قوی عمل می کند، تکه ای از زنجبیل و یا مقداری از پودر زنجبیل را روی دندان بگذارید.• عسل طبیعی: عسل طبیعی را روی دندان بگذارید به طوری که تمام حفره ها را بپوشاند، نه اشتباه نکنید! شیرینی عسل باعث پوسیدگی دندان نمی شود.

بعد از عصب کشی و پر کردن دندان باید چه کاری انجام بدهم؟

توجه کنید، راه کار ما به شما طب سنتی و داروهای گیاهی است. ممکن است بعضی از افراد بعد از عصب کشی و پر کردن دندان ، مقداری درد داشته باشند. بهتر است بعد از عصب کشی و پر کردن مقداری گلاب را دهان چرخانده و سپس آن را بریزید، گلاب به دلیل خاصیت ضدعفونی و تسکین دهنده ای که دارد، درد دندان را کاهش می دهد. همچنین معجون ضد درد نیز بسیار نافع است.از داروهای گیاهی تا زمانی که درد تسکین یابد باید استفاده شود. از معجزه طب سنتی در درمان درد بعد از عصب کشی و پر کردن دندان غافل نشوید.

درباره رایان کرامتی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *