Home / مقالات / بررسی تخصصی محصولات / طب سنتی / تأثیر شگفت انگیز آنتی بیوتیک طبیعی در درمان عفونت ها

تأثیر شگفت انگیز آنتی بیوتیک طبیعی در درمان عفونت ها

درمان عفونت با عسل

 

آیا تا به حال به درمان عفونت ها با گیاهان دارویی فکر کرده اید؟ امروزه حتی پزشکان نیز مصرف خود سرانه  آنتی بیوتیک های شیمیایی را منع کرده اند و تا جایی که می شود برای بیماران نیز داروهای دیگر تجویز می کنند. عده ای از ما افراد هم به اسرار از دکتر می خواهیم که حتماً برای ما آنتی بیوتیک بنویسد و یک نایلون پر از آنتی بیوتیک راهی منزل می شویم اما بدانید که آنتی بیوتیک ها علاوه بر از بین بردن باکتری های مضر، باکتری های مفید را از بین می برند. پس مضرات این دارو ها بیش تر از فواید شان است. بهتر است برای درمان به سراغ طب سنتی برویم و از جوشانده طبیعی آنتی بیوتیک را دریافت کرده و به مقابله با بیماری بپردازیم.

بهترین راه ممکن درمان سرماخوردگی، خرید داروهای گیاهی است.

درمان سرماخوردگی با کمک طب سنتی

همه ی ما می دانیم که آنتی بیوتیک طبیعی را فقط می توان در گیاهان دارویی پیدا کرد. یکی از راه های درمان سرماخوردگی که در زمان بارداری خیلی مهم است و به هیچ وجه نمی توان از داروهای شیمیایی به جهت در خطر بودن سلامت جنین استفاده کرد، به همین علت شما  می توانید از گیاهان دارویی استفاده کنید. سرماخوردگی در زمان بارداری اگر با عفونت گلو همراه باشد که حتماً نیاز به دارو می باشد پس چه بهتر که از داروهای گیاهی استفاده کنید. هر لحظه که متوجه شدید که سرما خورده اید با گیاهان اکالیپتوس و اسطوخودوس بخور بدهید. از سرم شست و شوی نمک استفاده کنید. درمان سرماخوردگی با گیاهان دارویی خیلی سریع امکان پذیر است.

درمان عفونت با آنتی بیوتیک های طبیعی وداروهای گیاهی

با طبیعت آشتی کنید.

درمان عفونت گلو

برای درمان عفونت گلو از عسل همراه با موم استفاده کنید، موم عسل از جمله موادی است که بسیار برای رفع عفونت مؤثر است. به دانه، یک گیاه واقعاً مؤثر، به دانه خشک شده را به میزان یک قاشق چای خوری دریک لیوان آب جوش بریزید و روی لیوان را با یک نعلبکی بپوشانید و منتظر بمانید تا لعاب ببندد وسپس به طور کامل بخورید. از جوشانده شیرین بیان به میزان یک قاشق چای خوری در نیم لیوان آب جوش استفاده کنید تا شاهد درمان عفونت گلو در کم ترین زمان شوید.

عفونت های داخلی و خارجی

زمانی که متوجه می شوید بدنتان عفونت کرده دست به دامان کدام داروها می شوید؟ آیا می دانید که عفونت های سطحی را به راحتی می توان با داروهای گیاهی از بین برد؟ بله ما به شما آنتی بیوتیک های گیاهی را معرفی می کنیم که هر نوع عفونت داخلی و خارجی را با سرعت از بین می برد. یک جوشانده طبیعی آنتی بیوتیک مانند پنیرک که از جوشانده پنیرک به عنوان یک آنتی بیوتیک قوی برای درمان عفونت برونشیت و عفونت های ادراری استفاده می شود.

در طب سنتی برای از بین بردن جوش های عفونی از جوشانده بابادم استفاده می شود، نتایج نشان داده که بهتر از داروهای آنتی بیوتیک شیمیایی عمل می کند. میخک و چای سبز نیز از جمله گیاهانی هستند که در درمان درد و عفونت دندان هنوز مورد استقبال بیماران قرار دارند. خانم هایی که دچار عفونت داخلی شده اند می توانند از پونه کوهی، به صورت ضماد و جوشانده استفاده کنند. برای درمان عفونت داخلی وخارجی باید حتماً از داروی گیاهی مناسب و در زمان مشخص استفاده کرد.

از جوشانده طبیعی آنتی بیوتیک قوی دریافت کنید.

در این قسمت بهترین آنتی بیوتیک های طبیعی را معرفی می کنیم.

سیر: سیر به عنوان بهترین و مؤثر ترین آنتی بیوتیک طبیعی شناخته شده است. خوردن چند حبه سیر در  روز شما را از شر عفونت های ناشی از سرماخوردگی خلاص می کند. سیر به عنوان یک داروی معجزه گر است زیرا اکثر بیماری ها را درمان می کند.

زنجبیل: به طور فوق العاده ای توانایی از بین بردن باکتری های مضر را دارد و بدن را در مقابل بیماری ها مقاوم می کند. یک آنتی بیوتیک طبیعی بسیار تأثیر گذار می باشد.

پونه کوهی: اگر سرما خوردگی همراه با عفونت مجاری تنفسی دارید، از پونه کوهی غافل نشوید. گاهی اوقات سرماخوردگی همراه با حالت تهوع می باشد که مصرف دم کرده پونه کوهی قطعاً خیلی مؤثر است.

بادرنجبویه: از دم کرده این گیاه برای از بین بردن میکروب ها و عفونت های بدن استفاده می شود.

خاصیت ضد تب

عفونت باعث ایجاد تب می شود، داروهای گیاهی خاصیت ضد تب دارند. با خرید داروی گیاهی بومادران و یا سنبل الطیف و استفاده از جوشانده طبیعی آنتی بیوتیک طبیعی را برای مقابله با عفونت و باکتری ها جذب کنید. این داروهای گیاهی خاصیت ضد تب دارند. جوشانده تخم گشنیز خاصیت ضد تب دارد. از جوشانده بومادران و اکالیپتوس برای از بین بردن تب می توان استفاده کرد.

درباره رایان کرامتی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *