کپسول سنگ شکن مشاهده عکس بزرگتر

کپسول سنگ شکن

جدید

18,000 تومان

شکننده ی سنگ

اشتراک این محصول در تلگرام تلگرام اشتراک این محصول در فیسبوک فیسبوک اشتراک این محصول در گوگل+ گوگل+

سنگ کلیه از عذاب‌آورترین امراضی است که یک فرد در زندگی ممکن است با آن مواجه شود و به دلیل آن به بیمارستان مراجعه کند. بیماران دارای سنگ کلیه آن قدر سختی تحمل می‌کنند که با هر روشی می‌خواهند این درد را کاهش دهند (حتی به دنبال شیوه‌های غیر دارویی می‌روند).

سنگ کلیه به دلایل مختلفی اعم از کاهش مصرف مایعات و کم آبی بدن، تحرک کم، تیروئید و پاراتیروئید پُرکار، استفاده بیش‌ازحد و بدون تجویز داروی دارای کلسیم، مصرف زیاد نمک و استفاده بیش‌ازحد از پروتئین حیوانی و ... ایجاد می‌شود.

همانطور که گفته شد یکی از عوامل اصلی ایجاد سنگ کلیه عدم تحرک و بی‌حرکتی است ولی تحرک بیش‌ازحد و فعالیت بدنی سنگین و تعریق زیاد نیز، می‌تواند زمینه را برای ایجاد سنگ کلیه فراهم آورد. درنتیجه همواره بایستی در طول روز فعالیت متعادل داشته باشیم. همچنین بر اساس تجربه ورزش‌هایی همچون طناب زدن، می‌تواند دفع سنگ کلیه را بهبود بخشد.

سنگ کلیه انواع مختلفی دارد و برای هر نوع آن در کتاب‌های طب سنتی علاج دارویی مختلفی ارائه‌شده است که به نوع سنگ و نوع مزاج بیمار بستگی دارد؛ اما در این‌ بخش درمان‌هایی برای بیمارها، با انواع سنگ‌‌ها و شرایط مختلف ارائه‌شده است که انجام‌شدنی و ساده است.

کپسول سنگ شکن مخلوطی از گیاهان دارویی است که دارای نسبت مشخصی است و در دفع و رفع سنگ کلیه به‌شدت تأثیرگذار است.

علاوه بر کپسول سنگ شکن، شیوه‌های دیگری برای درمان سنگ کلیه وجود دارد که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره شده است.

- سیاه‌دانه-عسل : یک کیلو عسل را با 100 گرم سیاه‌دانه آسیاب شده ترکیب کنید (بلافاصله بعد از آسیاب سیاه‌دانه عسل را اضافه کنید)، سپس 2 الی 3 ماه هر روز 3 قاشق چای‌خوری از ترکیب را میل بفرمایید. این مخلوط برای شکستن و دفع انواع سنگ‌های صفراوی و کلیوی بسیار تأثیرگذار است، و علاوه بر آن باعث تنظیم فشارخون و باز شدن رگ‌های بسته‌شده‌ی قلب و ... می‌شود.

 

- پوسته درونی سنگدان مرغ (یا سایر پرندگان): پوسته موردنظر که دارای رنگ زرد است، بایستی ابتدا تمیز شود، سپس به طور کامل شسته شود، خشک و سپس آسیاب شود و در هر روز 2 مرتبه و در هر مرتبه نصف قاشق چای‌خوری از آن مصرف شود. این دارو داری مزه تلخی است، که به منظور رفع مزه تلخ آن، می‌توان آن را با مقداری عسل ترکیب کرد و به حالت خمیری شکل درآورد و آن را در یخچال گذاشته تا به حالت کاملاً جامد تبدیل شود، سپس آن را به صورت قطعاتی با ابعاد قرص درآورد و مصرف کرد. همچنین می‌توان پودر موردنظر را در کپسول ریخت و آن را مصرف کرد. این ترکیب برخلاف نظر برخی افراد به‌هیچ ‌وجه غیربهداشتی نبوده و مصرف آن به هیچ وجه باعث مشکل نمی‌شود و بیمار می‌تواند با اطمینان از این داروی سنگ شکن استفاده کند.

- تراشه‌ی پوست خربزه: پیش از آن که از خربزه بخواهیم استفاده کنیم باید ابتدا کاملاً آن را بشوییم و سپس پوست خربزه که راه‌راه است، به طور نازک تراشیده شود (همانند تراشیدن پوست هویج). تراشه‌های موردنظر را بایستی ابتدا خشک و سپس آسیاب کرد و در هر 24 ساعت، 2 یا 3 مرتبه و در هر مرتبه نصف قاشق چای‌خوری از تراشه‌ها را با مقدار اندکی عسل میل کرد.

- تخم خربزه: دانه‌ها یا تخم انواع صیفی‌جات مانند خربزه، طالبی و گرمک را می‌توان به عنوان داروی سنگ کلیه مصرف کرد؛ به این صورت که در هر روز 1 یا 2 قاشق غذاخوری از دانه‌ها به شکل خام و به طور کامل و آهسته باید جویده شود (به منظور خارج شدن شیره‌ی آن به شکل کامل) و بعد از آن تفاله‌ حاصل از آن به بیرون ریخته شود.

- خاکستر سوزانده کلم قمری: این ماده را با مقدار اندکی عسل مخلوط کرده و در هر 24 ساعت 2 یا 3 مرتبه و در هر مرتبه نصف قاشق چای‌خوری از آن را مصرف کنید.

- خاکستر چوب انگور: مصرف این خاکستر می‌تواند به شکل خاکستر کلم قمری انجام شود؛ اما اگر چوب درخت انگور را حرارت دهید تا به حد سرخ شدن برسد و بعد آن را درون آب قرار دهید و این عمل را چند مرتبه انجام دهید، سپس از آب موردنظر آهسته میل بفرمایید، این آب می‌تواند از جمله بهترین داروها برای سنگ کلیه و رفع آن باشد. درخت انگور هرچه ضخیم‌تر و قدیمی‌تر باشد تأثیر بیشتری خواهد داشت. علاوه بر خاکستر چوب انگور، اشک درخت انگور و آب برگ انگور نیز دارای خاصیت سنگ شکنی قابل توجهی است.

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :

محصولات مرتبط