کپسول فشارخون۱ مشاهده عکس بزرگتر

کپسول فشارخون۱

جدید

18,000 تومان

تنظیم فشار خون

اشتراک این محصول در تلگرام تلگرام اشتراک این محصول در فیسبوک فیسبوک اشتراک این محصول در گوگل+ گوگل+

راهکارهای مختلفی به منظور درمان فشار خون وجود دارد که از جمله آنها می توان به تغییر سبک زندگی و استفاده از دارو اشاره کرد.

فشار خون به دو گونه اولیه و ثانویه تقسیم می گردد. فشار خون اولیه دلیل مشخصی نداشته و ۹۵ درصد اشخاص به این نوع فشار خون مبتلا هستند. وزن، رژیم غذایی و ورزش بر فشار خون اثر می‌گذارد. اگر به فشار خون بالا مبتلا هستید با استفاده از مواد غذایی سالم، انجام تمرینات ورزشی و کاهش وزن می توانید فشار خود را کاهش دهید.

فشار خون بالا نوعی بیماری می باشد که طی آن فشار خون شخص سطح طبیعی یعنی ۱۲۰ / ۸۰ میلی متر جیوه بالاتر می‌رود، این بیماری به قاتل خاموش معروف است زیرا در اغلب موارد نشانه های آن بروز نمی‌کند، با این وجود در فشارخون خیلی بالا و در حد خطرناک بعضی از نشانه ها نظیر خواب آلودگی، سردرد، تاری دید، تپش قلب، سرگیجه، خستگی، احساس زنگ در گوش، گیجی، ضربان قلب نامنظم، اشکال در تنفس و... بروز می‌کند و حتی امکان دارد فرد به کما برود.

با تغییر دادن سبک زندگی و رعایت نمودن عادت‌های زندگی سالم نظیر پرهیز از مصرف سیگار، مصرف غذاهای کم چرب و همچنین رژیم غذایی با فیبر بالا شامل میوه‌ها و سبزیجات سبز، مصرف کم نمک بین ۱.۵ تا ۲.۵ گرم در روز، ورزش به ویژه ورزش‌های هوازی، چک کردن فشار خون، وزن مناسب، ، کاهش استرس و کاهش سطح کلسترول بدخون می توان فشار خون را کاهش داد.

کپسول فشارخون 1 ترکیبی است از گیاهان دارویی با نسبت های مشخص که در درمان فشار خون بالا و همچنین کمک به کاهش یافتن آن بسیار موثر است که در صورت مصرف همراه با کپسول فشار خون 2 مصرف شود نتیجه بهتری خواهد داشت.

دستور مصرف: روزانه 3 عدد نیم ساعت قبل از غذا به مدت 40 روز

درصورتی که امکان تهیه کپسول تنظیم فشار خون را ندارید می توانید از داروهای گیاهی زیر استفاده کنید:

گیاه پنجه گربه ای (اونکاریا) : از جمله گیاهانی که در طب سنتی چینی به منظور درمان بیماری فشارخون و همچنین بیماری های عصبی مورد استفاده قرار می گیرد. این گیاه با تأثیرگذاری بر ورودی های کلسیم در سلول ها موجب پایین آمدن فشار خون می شود. این گیاه به شکل مکمل وجود دارد.

زالزالک : یک داروی گیاهی مفید به منظور پایین آوردن فشار خون که هزاران سال است در طب سنتی چین استفاده می شود. جوشانده زالزالک کلیه خاصیت های مفید جهت کاهش فشار خون، سلامت قلب و عروق، پیشگیری از لخته شدن خون در رگ ها و بیشتر کردن جریان خون را دارد. و مکمل های آن نیز به شکل قرص، چای و شربت در بازار وجود دارد.

تخم کرفس : به منظور طعم دار کردن انواع غذاها از جمله سوپ استفاده می شود. از تخم کرفس در طب چینی جهت پایین آوردن فشار خون استفاده می شود. ضمنا می توانید آب کرفس را نیز به منظور کاهش فشارخون مورد استفاده قرار دهید. به طورکلی کرفس ادرارآور بوده و به همین علت نیز در کاهش فشارخون تاثیرگذار است.

هل: ادویه ای هندی بوده و اغلب در غذاهای جنوب شرقی آسیا مورد استفاده قرار می گیرد. در یک مطالعه تحقیقی هر روز به شرکت کنندگان پودر هل داده شده و تاثیرات مثبت آن در پایین آوردن فشارخون تایید شده است. از پودر یا دانه های هل در غذاهای مختلف به ویژه سوپ، کیک و نان استفاده می شود.

دارچین هم می تواند در کاهش فشار خون تاثیرگذار باشد. جهت تاثیر بیشتر می توانید آن را به شکل روزانه مصرف نمایید.

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :

محصولات مرتبط