کپسول نقرس مشاهده عکس بزرگتر

کپسول نقرس

جدید

18,000 تومان

کمک به درمان بیماری نقرس و پیشگیری از عوارض آن

اشتراک این محصول در تلگرام تلگرام اشتراک این محصول در فیسبوک فیسبوک اشتراک این محصول در گوگل+ گوگل+

نقرس که به بیماری پادشاهان معروف است نوعی درد و ورم می باشد که در مفصل ایجاد می شود. این بیماری با تورم و درد ناگهانی مفاصل خود بروز پیدا کرده و با وجود اینکه درمان‌های دارویی می‌تواند آن را درمان نماید ولی از گذشته راهکارهای سنتی نیز به منظور بهبود و درمان به شکل خانگی رایج بوده است. متخصصان طب سنتی پیشنهادات و راهکارهایی را به منظور بهبود این بیماری ارائه کرده اند.

انجام کارهایی نظیر کم کردن مصرف الکل،محدود نمودن مصرف غذاهای غنی از پروتئین و پورین، کاهش وزن، نوشیدن زیاد آب و پوشاندن مفاصل در فصول سرد (زیرا سرما موجب حمله نقرسی می شود) می تواند موجب کمتر شدن احتمال وقوع این بیماری گردد. تحقیقات زیادی نیز ‎ روی تأثیر رژیم غذایی و ارتباط آن با نقرس انجام گرفته که نشان می دهد این اشخاص نباید گوشت قرمز بخورند و ضمنا خوردن گوشت کبد،ماهی ساردین، بوقلمون، خوک، ماهی قزل آلا و ... هم برای این بیماران ضرر دارد. ضمن اینکه مبتلایان، در صورتی که الکل مصرف می کنند، باید آن را متوقف نمایند زیرا موجب بالا رفتن غلظت اسید اوریک پلاسما خواهد شد و با بالا رفتن غلظت اسید اوریک پلاسما بیماری نیز شدت می یابد.

کپسول نقرس ترکیبی است از گیاهان دارویی موثر برای کمک به درمان بیماری نقرس و همچنین پیشگیری از عوارض آن که در صورت مصرف به همراه جوشانده کلیه نتیجه بهتری دارد.

دستور مصرف: روزانه 3 الی 4 عدد به مدت حداقل 1 ماه

اگر نمی توانید کپسول درمان نقرس را تهیه نمایید این امکان را دارید که کرفس، عرق بومادران و خارشتر یا خارخاسک را با یکدیگر مخلوط نموده و هر روز یک یا دو لیوان از آن را میل کنید. اگر بیماری نقرس شما را خیلی اذیت می کند می توانید هر روز سه لیوان از این سه عرق را ترکیب کرده و بخورید.

ضمنا بهتر است گیلاس، تمشک، آلبالو،ترب سفيد يا سياه و توت خشک را هر روز بخورید. موارد مذکور خنثی کننده اثر پورین در نقرس بوده و حتی خوردن روزانه یک مشت از این میوه ها می توان درد را تا حد بسیار زیادی کاهش داد.

پیامبر (ص) می‌ فرمایند: انجیر بخورید، چه تازه باشد چه خشک، زیرا هم بستری را بیشتر کرده و بواسیر را قطع می‌ کند و برای نقرس نیز مفید است و همچنین برای سردی مفصل. مقدار مصرف انجیر حداقل هفت عدد در روز می باشد.

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :

محصولات مرتبط