کپسول ضد نفخ و ورم معده مشاهده عکس بزرگتر

کپسول ضد نفخ و ورم معده

جدید

جهت ازبین بردن نفخ و ورم و بلغم معده

اشتراک این محصول در تلگرام تلگرام اشتراک این محصول در فیسبوک فیسبوک اشتراک این محصول در گوگل+ گوگل+

راهکارهای گوناگونی به منظور درمان ورم معده وجود دارد؛ تغییر در شیوه تغذیه و غذاهای مصرفی و استفاده از انواع داروهای گیاهی و شیمیایی از جمله این راهکارها می باشد.

پرخوری،مصرف غذاهای چرب، تند خوردن غذا، مصرف زیاد کافئین و شکلات و نیز انواع استرس ها موجب بروز مشکلاتی مانند سوءهاضمه،نفخ و حالت تهوع و سوزش و درد سر دل می شود. گاز معده معمولا در اثر بلع هوا به ویژه در هنگام غذا خوردن به وجود می آید و موثرترین روش درمان آن خوردن غذا بدون عجله و همراه آرامش است. منشأ گاز موجود در روده ها علاوه بر بلع هوا مربوط به اتخمیر توسط میکروب های روده می شود.

در بیشتر بیمارانی که از وجود گاز زیاد در روزده و معده شکایت دارند، میزان گاز بیشتر نشده است؛ بلکه در اثر ایجاد اختلال در حرکات روده همان میزان طبیعی گاز، نمی تواند به صورت معمولی از قسمت بالا به پائین روده عبور کند و در نتیجه بیمار احساس نفخ می کند.

امروزه جوامع جهانی به بیماری استرس و سرعت مبتلا است. جهت رویارویی با عوارض ناشی از این موضوع که معمولا هزینه بر، مزمن و طولانی است، می توانیم از گیاهانی استفاده کنیم که در دسترس ما قرار دارند.

گیاه درمانی شیوه ای است که در آن، پس از انجام معاینات پزشکی و تشخیص لازم، از گیاهان مختلف با توجه به مواد موثره و همچنین خواص آن ها، به منظور برطرف نمودن نشانه های بیماری استفاده می شود. این روش همانند پزشکی نوین به مبارزه با علامت های بیماری پرداخته و در برطرف کردن آن ها می کوشد.

کپسول ضد نفخ و ورم معده ترکیبی است از گیاهان دارویی مختلف نظیر بادیان ،زانیان ، دارچین ، زیره سیاه و ... که به منظور ازبین بردن ورم و نفخ و بلغم معده استفاده می شود. این کپسول اگر همراه با روغن مالی معده با روغن ضد نفخ معده و همچنین شربت درمانگر معده مصرف شود دارای نتایج بهتری خواهد بود.

طریقه مصرف : ۱-۲ عدد بعد از غذا میل شود

گیاهان موثر در درمان التهاب و ورم معده

بابونه

از جمله بهترین گیاهان جهت درمان ورم معده و زخم، بابونه است. این گیاه به سادگی این بیماری را درمان کرده و آن هایی که سال های سال با این بیماری دست و پنجه نرم می کنند می توانند با مصرف بابونه سلامتی خود را به دست آورند.

رژیم غذایی ورم معده,علائم ورم معده ودرمان آن

بابونه از جمله بهترین گیاهان به منظور درمان زخم و ورم معده است.

جهت درمان زخم معده لازم است یک لیوان چای غلیظ بابونه درست کنید (چهار قاشق چایخوری بابونه را داخل یک لیوان آب جوش و یا 4 عدد چای کیسه ای بابونه در یک لیوان آب جوش) و صبح ناشتا چای را بنوشید. سپس در تخت خواب به پشت دراز کشیده و پس از گذشت 4 دقیقه بخوابید. پس از 15 دقیقه می توانید صبحانه خود را بخورید. این کار را برای دو هفته ادامه دهید تا ورم و زخم معده به طور کامل درمان گردد.

رازیانه

می توان از برگ و تخم این گیاه به عنوان دم کرده استفاده نمود. رازیانه دارای ماده ای است که در تحریک ترشحات دستگاه گوارش و معده تاثیرگذار است.

رژیم غذایی ورم معده,علائم ورم معده ودرمان آن

رازیانه دارای ماده ای می باشد که در تحریک دستگاه گوارش وترشحات معده نقش مهمی دارد

نعنا

برگ نعنا درمانی موثر به منظور سوزش سر دل، سوء هاضمه، درد و نفخ معده و همچنین دستگاه گوارش است. این گیاه مفید از طرف دیگر اشتها را تحریک کرده و برای درمان حالت تهوع و سردرد موثر می باشد.

برگ نعنا درمانی موثر در سوء هاضمه، درد معده وسوزش سر دل محسوب می شود.

زنجبیل

از حدود 2000 سال پیش تا به حال به منظور درمان کلیه اختلالات هضم از زنجبیل استفاده می شده است. زنجبیل دارای خواص تحریک کننده و درمانی است. این چاشنی عملکرد آنزیم های گوارشی را بهبود بخشیده و در نتیجه موجبکاهش نفخ و بهتر عمل کردن سیستم هاضمه بدن می شود.

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :

محصولات مرتبط