کپسول لاغری مشاهده عکس بزرگتر

کپسول لاغری

جدید

21,000 تومان

موثر در لاغر نمودن بدن، ازبین برنده چربی های اضافه، ملین

اشتراک این محصول در تلگرام تلگرام اشتراک این محصول در فیسبوک فیسبوک اشتراک این محصول در گوگل+ گوگل+

به دلیل اینکه سوزاندن چربی و کاهش وزن به سختی و مشقت زیادی نیاز دارد اشخاصی که کمی اضافه وزن دارند همواره به دنبال راه های آسان برای لاغر شدن هستند.

به دلیل اینکه عوامل پیچیده و گوناگونی در پدیده چاقی دخیل می باشند، دیدگاه های مختلف طبی این موضوع را بررسی کرده اند. به گونه ای که مکاتب طبی دائما روش های درمانی گوناگونی را ارائه می دهند و طیف وگسترده ای از داروهای لاغرکننده وارد بازار می شود. طب گیاهان دارویی نیز گزینه ای موثر در کم کردن وزن و چربی بدن محسوب می شود که از سوی بیماران و پزشکان مورد استقبال قرار گرفته است.

طب سنتی ایرانی هم به عنوان مکتبی مستقل که اساس آن را مزاج و اخلاط تشکیل داده، دیدگاه خاصی در مورد پدیده چاقی و راهکارهای درمانی آن دارد. دانشمندان این طب، چاقی را یک بیماری خطرناک تشخیص داده و بر درمان آن و همچنین حفظ وزن مناسب تاکید کرده اند.

کپسول لاغری از جمله بهترین روش ها در لاغر نمودن بدن، از بین بردن چربی های اضافه و همچنین ملین بوده که در صورت مصرف همراه با معجون لاغری، روغن لاغری و پودر لاغری تاثیر بیشتری خواهد داشت.

طریقه ی مصرف آن روزی ۳ عدد بعد از هر وعده غذایی می باشد.

دیگر توصیه ها جهت لاغری :

ورزش کنید و روغن بمالید

اگر قصد دارید در مدت زمان کوتاهی میزان چربی بدن خود را کاهش دهید، ورزش کنید. ورزش‌های کششی،دراز و نشست و پیاده‌روی ساده‌ترین ورزش‌ها برای همگان است. جهت بیشتر شدن تاثیر ورزش می توانید روغن‌های گرم را پیش از شروع ورزش به قسمت های مورد نظر مالیده و کاملا چرب کنید.

استفاده از روغن‌های شوید، سیاه‌دانه و بابونه بهترین پیشنهاد است. روغن‌ها طبیعتی گرم داشته و با حرارت ایجاد شده پس از ورزش، به آب شدن چربی‌ها کمک نموده و در زمان نسبتا کوتاهی تاثیری مناسب در لاغری می گذارد. روغن را به طرف راست شکم خود مالیده و کمی در جهت عقربه ‌های ساعت ماساژ دهید. هنگامی که احساس گرما کردید ورزش را آغاز نمایید.

نکته: بهتر است افرادی که معده‌های گرم دارند از این روغن‌ مالی استفاده نکنند و تنها به ورزش اکتفا نمایند. اما استفاده از روغن برای سردمزاجان و اشخاصی که معده‌های سرد دارند، ضمن لاغری، به هضم غذا نیز کمک کرده و از دل درد و نفخ جلوگیری می‌کند.

لاغر شدن چه آسان

امروزه چاقی که در طب سنتی با کلمه «سمن مفرط» شناخته می شود، از معضلات جامعه به شمار می رود. از بین بردن چربی و رطوبت و به اصطلاح لاغر کردن،در طب سنتی ایرانی ساده تر از چاق کردن و رطوبت‌دهی می باشد. چاقی یا سمن مفرط، از منظر طب سنتی دو نوع است. یا از انباشته شدن چربی و پیه می باشد یا از ازدیاد عضلات. چاقی شکمی معمولا از نوع چربی و پیه است و راهکارهای مختلفی برای از بین بردن آن وجود دارد.

چاق‌ها چه بخورند؟

به دلیل اینکه مشکل چاقی شکمی اغلب سراغ بلغمی مزاج ‌ها می‌آید طب سنتی توصیه می کند که ین افراد برای برطرف کردن مشکل‌ خود این نکات را دنبال نمایند:

  • خوردن میوه‌ها و سبزیجات پر آب نظیر خیار و کاهو ضرر داشته و خوردن آب، تنها هنگام تشنگی به این افراد توصیه شده است.
  • تحرک و ورزش همراه با خوردن غذاهای خشک و گرم با آویشن، زیره، رازیانه و شوید یکی از بهترین راه های کاهش وزن و ابعاد برای این افراد است.
  • به طور معمول غذاهایی با مزاج گرم موجب لاغری و با مزاج سرد موجب چاقی خواهد شد. افزودن زیره و شوید به برنج و اضافه کردن ادویه‌های گرم نظیر دارچین، فلفل و زنجبیل به خورش‌ها، از میزان چاق‌کنندگی آنها خواهد کاست.
  • خواب سحرگاهی چاق‌کننده می باشد و بهتر است افراد چاق پیش از طلوع آفتاب از خواب برخاسته و تا مدتی بعد از طلوع آفتاب نخوابند.
  • سونای خشک و تعریق برای این افراد مناسب‌تر از حمام‌های طولانی، استخر و شنا می باشد.

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :

محصولات مرتبط