کپسول سودابر مشاهده عکس بزرگتر

کپسول سودابر

جدید

20,000 تومان

بسيار مؤثر در کنترل غلبه سودا و عوارض ناشي از ان

اشتراک این محصول در تلگرام تلگرام اشتراک این محصول در فیسبوک فیسبوک اشتراک این محصول در گوگل+ گوگل+

سودا خلطی سیاه رنگ است که به طور معمول از تهاجم، تجمع، رسوب، تکاثر، سوختن یا متابولیسم اخلاط دیگر به ویژه صفرا تولید می شود. همچنین این خلط با خوردن غذاهایی سودا زا نیز در کبد تولید می شود. نحوه زندگی افراد عامل مهمی در تولید سودا می باشد. آثار سودا در بدن، کشیدگی و باریکی بدن و انگشتان و همچنین درشتی مفاصل بوده و در ضمن مغز، روان و شخصیت شخص را تحت تاثیر قرار می دهد. غصه و حرص و درون گرایی و ترس و کم خوابی و خیال بافی و ریز بینی و عدم انعطاف و منفی نگری از جمله این اثرات است. همچنین اثرات نامطلوب در سیستم های مختلف بدن مانند پوست، بویایی، چشم، گوش (شنوایی)، ریه و حنجره و قلب و عروق و گوارش و ... از دیگر موارد می باشد.

از میان تمامی چهار خلط خون، بلغم، صفرا و سودا؛ سنگین ترین خلط سودا است و در اصل این رسوبات خون می باشد که ته نشین شده و طحال به عنوان مرکز نگهداری آن شناخته شده است که در موقع لزوم به داخل دریچه معده ریزش کرده و موجب احساس گرسنگی خواهد شد. امکان دارد شخصی سودایی نباشد اما با خوردن غذا و داروهای سودا زا و یا رفتارهایی که منجر به افزایش سودا می شوند موجب سودا در بدن خود شود.

نکته ای حائز اهمیت این است که مزاج سودا به طور کلی در حالت متعادل دارای اثرات نا مطلوب نمی باشد و فقط اندام فرد شکل خاصی داشته و از شخصیت خاصّی برخوردار خواهد بود که بر اساس قانون طبیعت توسط خداوند حکیم، به وجود آمده است. از جمله اثرات خلط سودا در بدن می توان به شرکت در شرکت در عملیات انعقادی خون، ساختمان های اسکلتی و ناخن و مو و شرکت فعال در ساختمان فراورده های دفعی بدن اشاره داشت. از جمله دلایل ایجاد خلط سودا در بدن می توان به مواردی مانند علل ارثی، غم، علل شغلی، فصل پاییز، خواب زیاد، ناتوانی طحال، نگرانی مداوم، ورشکستگی مالی، کشیدن سیگار، خوردن غذا های فریز شده، مواد افیونی و بسیاری دیگر از عوامل اشاره داشت.

این رسوب خون یا خلط دردی می باشد که نتیجه متابو لیسم بقیه خون است. سودای طبیعی رسوب و ته نشین خون بوده و سودای غیر طبیعی از طریق سوختن هر نوع خلطی از جمله سودا ایجاد می شود.(2) سودا در طبیعت برابر با خاک می باشد؛ خاک مظهر اثر پذیری کم و اثر گذاری منفی است. خاک تولید جنبش نکرده و دارای حرکت نیست بلکه باعث توقف حرکت ها می شود. ضمن اینکه خاک قادر به خاموش کردن آتش می باشد. همانند سنگی که جلوی حرکت چرخ را می گیرد، خاک نیز ایجاد اصطکاک کرده و باعث کندی حرکت ها می شود بنابراین اثر گذاری آن منفی می باشد.

کپسول سودابرتاثیر بسیار مثبتی را در کنترل غلبه سودا و عوارض ناشي از آن دارا می باشد و در صورت استفاده همراه با کپسول جینسینگ جدوار نتایج بهتری خواهد داشت.

طریقه مصرف : ۲ عدد یک ساعت قبل از غذا روزی ۲ بار به مدت ۳-۴ هفته

مصرف غذاهای گیاهی نظیر کدو تنبل، آلو اسفناج و هویج فرنگی پخته بسیار مفید بوده و ضمنا استفاده از سالادهای فصل با مقداری جوانه گندم پیش از غذا و همچنین مصرف آش جو تاثیرات مثبتی دارد. تنقیه دم کردهروغن زیتون یا جو در خارج شدن سودا از مرکز تجمع آن یعنی روده نقش تاثیرگذاری دارد. اگر این افراد به اصلاح طبع خود فکر نکنند به شدت دچار پژمردگی روحی و افسردگی خواهند شد و هر روز لاغر تر شوند و چهره شان گرفته می شود.

تمامی غذاهای گرمی بخش نظیر گوشت شتر، گوسفند و کبوتر برای سوداوی ها مناسب است. در صورت مصرف برنج حتما باید زیره سیاه و شوید هم استفاده شود .

سبزی جات گرم نظیر ترخون، نعناع ,جعفری, ریحان، تره , انواع کلم و… مصرف شود. انجیر، کشمش, خرما,زیره، زعفران, آفتیمون و بذرهای ملین مانند خاکشیر , تخم شربتی , قدومه شیرازی برای افراد سوداوی مزاج بسیار مفید می باشد.

پرهیزات افراد سودا مزاج

غذاهای نمک سود و بادمجان نظیر ماهی شور، ماهی دودی، خیار شور، گوشت گاو و گوساله، پنیر، ماست، چای شیرین , ترشی جات , شیرینی جات قنادی , سرکه , چای , دوغ , برای افراد سوداوی مزاج خوب نیست.


مشتری م 1397-09-22

چرا ترکیبات سودابرو ننوشتین کامل چیه

      نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

      برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.

    بخش سوال و جواب درباره محصول :

    محصولات مرتبط