کپسول دیابت1 مشاهده عکس بزرگتر

کپسول دیابت1

جدید

21,000 تومان

کنترل و کاهش قند خون و عوارض آن

اشتراک این محصول در تلگرام تلگرام اشتراک این محصول در فیسبوک فیسبوک اشتراک این محصول در گوگل+ گوگل+

مرض قند یا همان دیابت به یکی از جدی ترین نگرانی ها در حوزه سلامت تبدیل شده است. اشخاصی که دچار دیابت نوع 1 یا 2 هستند باید تمام تلاش خود راجهت کنترل قند خون انجام دهند که البته گاها کار خیلی سختی است. ولی هیچ موضوعی غیرممکن نیست به آن شرط که به تغذیه خود دقت نمایید. خوشبختانه ادویه ها و گیاهانی وجود دارند که به کنترل کردن قند خون و در نهایت مقابله با دیابت و اضافه وزن و دیابت کمک می کنند.

کپسول دیابت ۱ موجب کنترل و کمتر کردن قند خون و عوارض آن خواهد شد که اگر همراه با شربت بوقناق استفاده گردد نتایجی بسیار خوب خواهد داشت.

طریقه مصرف : هر ۶ ساعت یک عدد مصرف شود

 

معرفی چند روش موثر دیگر :

تخم شنبلیله از جمله مواد طبیعی که کمک به کنترل قند خون می کند و حاوی مواد مؤثری می باشد که کاهش قند و چربی خون را در پی دارد. شنبلیله گیاهی از خانواده نخود است. این گیاه به نام عمومی FENUGREEK در دنیا معروف است. با این حال که آثار گوناگونی از جمله خواص ضد التهاب، ضد درد، افزایش‌ دهنده میل جنسی،صفراآور، مقوی قلب، کاهش‌دهنده کلسترول و چربی خون و کاهش‌دهنده پرفشاری خون دارد اما بیشتر از هر چیزی در کاهش قندخون موثر می باشد. جهت مصرف، باید یک استکان آب سرد را روی یک گرم از پودر دانه آن ریخت. این مخلوط باید حداقل 3 ساعت باقی بماند، سپس می‌توان آن را صاف کرده و میل نمود. این کار را می‌توان تا روزی 5 مرتبه انجام داد. مصرف پودر دانه به شکل خوراکی تا روزی 5 گرم ممکن است. این پودر طعمی تلخ داشته و به همین علت آن را در سایر کشورها به شکل قرص تولید می کنند. دانه‌ها سخت و سفت هستند پس مصرف مستقیم آن‌ها بی‌اثر می باشد و می بایست دانه‌ها را با استفاده از آسیاب پودر نمود تا تأثیرگذار باشد. می‌توان این پودر را با مواد غذایی مصرف نمود و به عنوان مثال آن را با ماست مخلوط کرده و میل نمود.

- خیار تلخ هم میوه‌ای شبیه به کدو و حاوی ماده‌ای می باشد که به کمتر کردن قند خون کمک می‌کند.

- هندوانه ابوجهل که در برخی مناطق تحت عنوان خربزه روباه نیز شناخته می شود در طب سنتی کشورهای زیادی از جمله ایران یکی از درمان‌های کمتر کردن قند خون محسوب می‌شود. هندوانه ابوجهل مواد موثری دارد که موجب کاهش قند خون می‌ گردد. البته این نوع گیاه را باید با احتیاط و زیر نظر پزشک مصرف کرد، زیرا مصرف بیش از حد آن خطرناک بوده و عوارضی همچون اسهال خونی را در پی خواهد داشت.

مصرف روزانه 2 الی 3 فنجان دم کرده چای سبز از دیگر راهکارهای کاهش قند خون است.

- گزنه نیز خواص کاهنده قند خون داشته و معمولاً به همراه هندوانه ابوجهل استفاده می شود.

- خارمریم از مکانیسم افزایش حساسیت گیرنده‌های سلولی نسبت به انسولین برخوردار بوده و موجب کاهش قند خون و تا حدی چربی خون می شود.

- برگ گیاه قره قاط هم می‌تواند موجبات کاهش قند خون را فراهم نماید.

- برگ درخت گردو حاوی ماده موثری است که در کاهش قند خون تاثیر مثبتی دارد.

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :

محصولات مرتبط