کپسول عادت و خونریزی زنان مشاهده عکس بزرگتر

کپسول عادت و خونریزی زنان

جدید

19,000 تومان

جلوگیری از خونریزی رحم، لکه بینی و تکرار عادت ماهانه زنان

اشتراک این محصول در تلگرام تلگرام اشتراک این محصول در فیسبوک فیسبوک اشتراک این محصول در گوگل+ گوگل+

بیشتر زنان در دورانی از زندگی خود دچار خون ریزی شدید قاعدگی می شوند. برخی از آنها تقریبا در کل دوره ها دارای خون ریزی شدید هستند. پزشکان معمولا به این خون ریزی طولانی یا شدید "هایپرمنوره" یا "منوراژی" می گویند و اصطلاحا آن را "نزف الدم" می نامند. با وجود اینکه خونریزی ماهانه شدید در بین زنان قبل از یائسگی رایج است، فقط درصد ناچیزی از بانوان به قدری خون دفع می‌کنند که در حد «منوراژی» باشد. به منظور اینکه خونریزی ماهانه در حد منوراژی باشد می بایست حداقل برخی از نشانه های زیر را ایجاد نماید:

۱- خونریزی به اندازه ای برسد که یک نوار بهداشتی یا بیشتر در طول یک ساعت به طور کامل خیس شود و این وضعیت تا ساعات متمادی به طول بینجامد

۲- در طول شب مجبور به تعویض نوار بهداشتی شود

۳- عادت ماهانه بیشتر از ۵ روز به طول انجامد

۴- خونریزی ماهانه ببه اندازه ای شدت داشته باشد که در زندگی نرمال شخص مشکل ایجاد کند

۵- در طول قاعدگی احساس درد دائمی را در زیر شکم ایجاد کند

۶- قاعدگی نامنظم شود

۷- بی‌حالی،خستگی و تنگی نفس (علایم کم‌خونی) ایجاد نماید

البته نشانه های دیگری مانند کم خونی شدید،رنگ پریدگی، ضعف عمومی،درد زانو ناشی از کم خونی، سستی زانو، نکته سنجی بیجا و افسردگی و بی حوصلگی و زود از کوره در رفتن نیز وجود دارد.

کپسول عادت و خونریزی زنان به منظور ممانعت از خونریزی رحم،تکرار عادت ماهانه زنان و لکه بینی استفاده می شود که باید هر ۸ ساعت دو عدد مصرف شود. نکته : در فشار خون بالا احتیاط شود

 

نسخه ها گیاهی برای درمان خونریزی شدید قاعدگی

نسخه ۱٫ برگ خشک تمشک

برای توقف خونریزی های شدید قاعدگی،لازم است ۳۰ گرم برگ خشک تمشک را همراه با ۵۰۰ میلی لیتر آب جوش برای ۱۰ دقیقه حرارت دهید. سپس آن را صاف کرده و روزانه ۳ وعده در یک استکان مصرف کنید.

نسخه ۲٫ گل درخت انار

گل درخت انار، به علت طعم خوب و همچنین خاصیت قابضی که دارد دارویی مفید و مناسب به منظور ممانعت از خونریزی شدید قاعدگی می باشد. گل درخت انار را می توانید به صورت دم کرده و جوشانده به عنوان محلولی جهت شست و شوی واژن و یا شیاف از مورد استفاده قرار دهید.

نسخه ۳٫ رب انار یا رب به

مصرف این دو نوع رب به همراه غذا ممکن است تا حدی باعث کمتر شدن خونریزی در زمان قاعدگی گردد.

نسخه ۴٫ چای ترکیبی گل زوفا و گزنه سفید

گل زوفا، خاصیتی قابض داشته و گزنه سفید در جبران کم خونی تاثیر گذار می باشد. استفاده از ترکیبی حاوی۱۰ گرم گزنه سفید خشک، ۱۵ گرم گل زوفا خشک و ۵ گل همیشه بهار خشک، به شکل دم کرده قادر است اثرات مثبتی در کمتر کردن خونریزی قاعدگی و همچنین تقویت قوای از دست رفته داشته باشد. سه گیاه مذکور را باید نیم کوب کرده و برای هر مرتبه مصرف ۲ قاشق چای خوری از آن را دم نموده و سپس صاف کرده و میل کنید.

نسخه ۵٫ چای ترکیبی نعنا فلفلی و گل غافث

نعنا نیز از خاصیت قابض بهره مند بوده و ضمن درمان دل پیچه و اسهال و می تواندبرای خونریزی شدید قاعدگی نیز دارویی مفید باشد. گل غافث هم همان خاصیت را دارد. با ترکیب کردن۱۰ گرم گل غافث، ۱۵ گرم برگ نعنا فلفلی، ۵ گرم برنجاسف و ۱۰ گرم گیاه کیسه کشیش موادی به منظور تهیه چای همچون نسخه پیشین در اختیار خواهید داشت.

نسخه ۶٫ چای ترکیبی گیاه پای شیر و مریم گلی

پای شیر به گونه گل سرخیان تعلق داشته و از طعمی قابض برخوردار است و به همین علت نه تنها در خونریزی های شدید قاعدگی بلکه به منظور برطرف کردن انواع خونریزی در طب سنتی استفاده می شود. مریم گلی هم از گذشته نقشی دائمی در درمان قاعدگی های طولانی و دارای فاصله های کوتاه داشته است.۱۵ گرم مریم گلی خشک، ۲۰ گرم پای شیر خشک،۱۰ گرم برگ تمشک خشک، ۱۰ گرم برگ بادرنجوبه و ۵ گرم برنجاسف خشک دستور تهیه این چای مفید می باشد.

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :

محصولات مرتبط