کپسول کيست1 مشاهده عکس بزرگتر

کپسول کيست1

جدید

از بين برنده قوي کيستهاي بدن.و توده ها منجمله کيست رحم ،فيوم و ميوم و...

اشتراک این محصول در تلگرام تلگرام اشتراک این محصول در فیسبوک فیسبوک اشتراک این محصول در گوگل+ گوگل+

شنیدن کلمه کیست برای بانوان تازگی ندارد. بیشتر آنها کیست تخمدان و سینه را تجربه می کنند و حتی افرادی که تا کنون خودشان نشانه ای از کیست تخمدان را در سونوگرافی خود مشاهده نکرده اند، حتما شکایت سایر بانوانی که از این مهمان ناخوانده گلایه می کنند را شنیده اند. با وجود اینکه کیست های تخمدان معمولا بی دردسر و خوش خیم بوده و با استفاده از قرص های پیشگیری از بارداری کنترل خواهند شد ولی تخمدان های کیست ساز مدتی بعد از درمان مجددا کیست دیگری خواهند شاخت و این فرآیند سال های متمادی ادامه پیدا می کند. علت اصلی ایجاد کیست های تخمدان را می توان در سبک نادرست زندگی جست و جو کرد.

علت کیست تخمدان زنان چیست؟

از نظر طب سنتی 4 دلیل اصلی وجود دارد که موجب تشکیل کیست در تخمدان می گردد. امکان دارد شخصی تحت تاثیر یکی از این عوامل بوده و شخص دیگری تحت تاثیر هر 4 عامل باشد. غلظت خون، چاقی و رطوبت سه دلیل اساسی ایجاد کیست تخمدان می باشند.

شما هم کیست دارید؟

هرگونه بی نظمی در قاعدگی برای بانوان به منزله یک هشدار است. از سوی دیگر زمانی که ابتلا به کیست تخمدان رایج باشد، اولین احتمال مربوط به وجود کیست تخمدان است. کیست تخمدان بیشتر در کمیت و کیفیت قاعدگی بروز پیدا می کند.

1- امکان دارد قاعدگی شخصی که به این مشکل دچار شده به طور کامل قطع گردد و چند ماه یک بار حادث شود یا این احتمال وجود دارد که تعداد روزهای قاعدگی خیلی کم شود یا خونی که از دست می رود، خیلی ناچیز باشد. در صورت مشاهده چنین تغییراتی جهت تشخیص دقیق تر بهتر است که به متخصص زنان مراجعه نمایید.

2- ممکن است نشانه های دیگری نیز به همراه بی نظمی در قاعدگی مشاهده گردد؛ همانند روییدن موهای زائد روی چانه، بیشتر شدن لک های صورت، جوش زدن صورت، مشاهده لکه های قهوه ای در زیر بغل و روی کشاله ران، ناباروری، دیرباروری و... که تماما از نشانه هایی هستند که می توانند خیر از وجود کیست تخمدان دهند.

3- به منظور کنترل شرایط کیست تخمدان، می بایست شرایط قاعدگی را دقیقا کنترل نمایید تا تغییرات را متوجه شوید. اما جهت تشخیص بیماری، فقط به مشاهده این نشانه ها بسنده نشده و در نهایت با انجام سونوگرافی دقیقا مشخص خواهد شد که شخص به کیست تخمدان دچار شده یا خیر و البته اندازه کیست های شخص و موقعیت آنها نیز مشخص می شود.

 

کپسول کیست (۱) ترکیبی است از گیاهان دارویی نظیر هلیله سیاه، حنظل ،تخم کرفس، سنا و ... که از جمله بهترین از بين برنده های کيست هاي بدن و توده ها از جمله کيست رحم ، میوم و فيوم و... است.

طریقه مصرف : هر روز ۲-۴ عدد حداقل به مدت یک ماه / به همراه کپسول کیست و توده (۲) نتایج بهتری خواهد داشت.

 

معرفی چند گیاه دارویی و درمان خانگی کیست

بابونه شیرازی

بابونه شیرازی از جمله گیاهانی می باشد که به منظور درمان کیست تخمدان موثر است. می توانید بابونه شیرازی را از عطاری های معتبر تهیه نمایید. می توان بابونه شیرازی را به صورت دمنوش مصرف نمود. بدین منظور لازم است یک قاشق غذاخوری از بابونه را با نصف لیوان آب جوش برای 5 دقیقه دم نموده و پس از صاف کردن همراه با عسل مصرف کرد. این دمنوش ضمن درمان کیست تخمدان، به کمتر کردن دردهای ناشی از کیست هم کمک می کند. دمنوش بابونه را باید هر روز دو الی سه بار مصرف کرد.

سیاهدانه

سیاهدانه در طول سالیان به منظور رفع کیست تخمدان استفاده شده است. سیاهدانه را می بایست همراه عسل استفاده کرد. بدین منظور می توانیم ترکیبی از سیاه دانه و عسل را درست کنیم.

ترکیب یک جزء از سیاهدانه برابر با ۱۰۰ گرم با دو جزء عسل برابر با ۲۰۰ گرم، یک ترکیب خوب جهت استفاده از سیاهدانه می باشد. بانوانی که مبتلا به کیست تخمدان هستند می بایست یک قاشق مرباخوری از این ترکیب را پیش از هر غذا مصرف کنند.

اسطوخودوس

اسطوخودوس از دیگر گیاهانی می باشد که به منظور از بین بردن کیست تخمدان مفید است. این گیاه ضمن درمان کیست تخمدان، دارای خاصیت آرام بخش نیز می باشد؛ ضمن اینکه قادر است خوابی آرام را برای شخص فراهم کند. جهت استفاده از اسطوخودوس می توانید دمنوش آن را درست کنید. نحوه تهیه دمنوش اسطوخودوس بدین صورت است که باید یک قاشق غذاخوری از آن را در لیوان آب جوش برای ۱۰ دقیقه دم نمود و بعد از صاف کردن، پیش از خواب نوشید.

رازیانه

رازیانه گیاهی می باشد که از آندر درمان کیست تخمدان استفاده می شود. از جمله نکاتی که باید در مورد رازیانه بدان توجه داشت، این است که رازیانه را می بایست در مواردی که اندازه کیست نسبتا بزرگ می باشد استفاده نمود زیرا رازیانه دارویی قوی به منظور درمان کیست تخمدان است.

رازیانه را می توانید به صورت دمنوش مصرف نمایید اما بهترین شیوه استفاده از آن ترکیب یک لیوان عرق رازیانه همراه با یک قاشق غذاخوری عسل است. این ترکیب را باید ۴۰ دقیقه پیش از خواب مصرف کرد.

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :

محصولات مرتبط