کپسول مفتح زنان مشاهده عکس بزرگتر

کپسول مفتح زنان

جدید

جهت باز کردن عادت ماهیانه و حیض

اشتراک این محصول در تلگرام تلگرام اشتراک این محصول در فیسبوک فیسبوک اشتراک این محصول در گوگل+ گوگل+

اشخاصی که قاعدگی آنها با ایام زیارتی هم زمان می شود این امکان را دارندکه با استفاده از دم نوش هایی طبیعی عادت خود را جلو انداخته تا با خیال آسوده تری به موضوعات عبادی خود پرداخته و حضور سبزشان در اماکن مقدس را در تایم بیشتر و بهره مند شدن از فضای معنوی همراهنمایند. مجددا تاکید می گردد اگر هر چیزی روند طبیعی خود را طی نماید منظم تر و سالم تر خواهد بود؛ بنابراین بهتر است تا حد ممکن نظم عادت ماهیانه خود را بر هم نزنید.

روش شفایابی در جلو انداختن

قاعده آورهای طبیعی:

- گل معطر زعفران؛ از جمله قاهده آورهای طبیعی، دم کرده زعفران است که می بایست به صورت غلیظ 10 روز مانده به آغاز عادت میل گردد؛ می توانید 10 گرم زعفران را داخل یک لیتر آب جوش دم نموده و روزی 3 وعده و هر وعده یک استکان بنوشید.

نکته: افراط در مصرف زعفران منجر به مسمومیت افراد می شود که عوارض آن به شکل خنده و حتی قهقهه خودش را نشان می دهد؛ دقت داشته باشید مبادا برای اصلاح ابرو، چشم خود را کور کنید!

- برگ یا پودر حنا (حنا دارای طبع خشک و سرد و گاه نیز خشک و گرم بوده و کتیرا نیز مصلح آن می باشد)؛ از جمله قاعده آورها و باز کننده های سریع می باشد. تعدادی کپسول خالی از داروخانه تهیه کرده و هر روز 2 الی 3 کپسول را پر از حنا نموده و صبح و شب آن را مصرف نمایید. به منظور اصلاح مزاج حنا بهتر است کمی کتیرا را داخل دهان بمکید. حنا ضمن اینکه قاعده آوری می باشد برای ورم های گوارش، ناراحتی های زنانگی، ورم طحال و ترشحات عفونی نیز مفید می باشد.

- خوردن سبزی گشنیز در این دوران به ماهریزش کمک زیادی می کند؛ ضمنا مصرف یک تا دو استکان دم کرده تخم گشنیز هم در روز قاعده آور می باشد.

یک قاشق چای خوری تخم گشنیز را داخل یک استکان آب جوش دم کرده و بعد از صاف نمودن، آن را میل کنید. این دمنوش برای رفع ناراحتی های معده هم مفید می باشد.

ضمنا نوشیدن هر روز یک استکان آب جعفری، نیز از جمله باز کننده های تاثیرگذار است.

- انبه از جمله میوه های قاعده آور می باشد که خوشبختانه در سال های اخیر در استان سیستان و بلوجستان به ثمر نشسته است. افراد سرد مزاج می توانند از این میوه استفاده کنند. به خاطر داشته باشید که میوه انبه فوق العاده خواب آور می باشد.

باز کننده های موثر و سریع: 10 گرم تخم شنبلیله و تخم کرفس را همراه 5 گرم زنیان، انیسون (گیاه تخم رازیانه را انیسون گویند) و تخم شوید را نیم کوب و مخلوط نموده؛ سپس آن ها را به چهار بخش تقسیم کرده و هر بخش را در 2 لیوان آب جوش دم نموده و بعد از صاف کردن صبح و عصر آن را میل کنید.

- یک مثقال کاکنج (عروس پشت پرده)، گل بومادران و مریم نخودی را جوشانده سپس با مقداری شکر سرخ مازندران مخلوط نمایید و هر روز 3 استکان صبح و ظهر و شب مصرف کنید.

- گنه گنه، برگ بید و خربق سفید را به صورت مساوی آسیاب نمایید تا پودر شوند؛ در مرحله بعدی باید پودر را در کپسول های خالی ریخته و هر روز سه الی شش عدد از آنها را مصرف کنید، این داروی گیاهی از جمله باز کننده های مفید محسوب می شود.

تخم ها و دانه های گیاهی: سورنجان، میخک، جوز هندی، عاقرقرحا، آویشن، زنجبیل، مصطکی، سیاهدانه، کباب چینی، تخم پیاز و تخم یونجه را به صورت مساوی آسیاب نمایید و یک قاشق چای خوری (سرخالی) از این مخلوط را با کمی عسل در 3 وعده مختلف میل گردد. این ها در طب سنتی باز کننده یا مفتح می نامند.

بادکش گرم در ناحیه زیر شکم: بادکش از ناحیه زیر شکم و تخمدان ها باعث تسریع در قاعدگی خواهد شد.

از هنگامی که تصمیم گرفتید قاعدگی اتفاق بیفتد، تا آغاز قاعدگی یک روز در میان و هر مرتبه دو بار بادکش را انجام دهید.

به منظور تسریع در عمل قاعده آورها می توانید از دم نوش ها و گیاهانی که تاثیرشان توقف خونریزی است، استفاده نمایید.

- کنجد سریع ترین قاعده آور: 150 گرم کنجد را آسیاب کرده و داخل دو لیوان آب جوش اقدام به گرفتن شیره آن کنید و صبح ها و شب ها هر مرتبه یک لیوان از آن بنوشید. این معجون جهت زایمان آسان کاملا مفید بوده و مثل آمپول فشار عمل می کند.

- گز علفی، باز کننده ای سریع: بانوانی که قصد دارند عادت ماهیانه خود را به علت رفتن به زیارت و یا هر دلیل دیگری جلو بیندازند، می توانند یک قاشق غذاخوری تخم شوید را همراه یک مشت گل گاو زبان دم نموده، سپس نیم سیر (75 گرم) گز انگبین (گز علفی) را خرد کردهو به دم کرده بیفزایند. پس از حدودا 30 دقیقه آن را صاف کرده و میل نمایید.

زمان باز شدن از سه روز بعد از مصرف دمنوش تا 12 روز قطعی می باشد.

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :

محصولات مرتبط