کپسول انرژي زا مشاهده عکس بزرگتر

کپسول انرژي زا

جدید

35,500 تومان

موثر در تقويت و ايجاد انرژي در افراد به ويژه ورزشکاران و افرادي که تحليل قوا دارند.

اشتراک این محصول در تلگرام تلگرام اشتراک این محصول در فیسبوک فیسبوک اشتراک این محصول در گوگل+ گوگل+

تعریف کردن کلمه «انرژی» آسان نبوده و محققان معروف در رابطه با تعریف صحیح آن دارای اختلاف نظر می باشند. اما مسئله مشخص این است که انسان ها جهت زنده ماندن، نیاز به انرژی دارند.

یک روش مورد قبول به منظور بالا رفتن انرژی طبیعی بدن، استفاده کردن از گیاهان دارویی می باشد که اغلب جهت استفاده های آشپزی و پزشکی پرورش داده می‏شوند. آنها موجب تثبیت گردش خون در بدن و حفظ عملکرد مناسب مغز می گردند.

کپسول انرژی زا ترکیبی است از گیاهان دارویی نظیر اسطوخودوس، افتیمون،سیاهدانه، بادرنجبویه، مرزنجوش و ... که در تقويت کردن و همچنین ايجاد انرژي در اشخاص مخصوصا ورزشکاران و کسانی که دچار تحليل قوا هستند کاملا موثر بوده و در صورتی که همراه با شربت مقوی قوا و ارواح یا کپسول جنسینگ مفیدتر می باشد.

طریقه مصرف : روزی 3 الی 6 عدد با توجه به نیاز بدن و سن

معرفی 4 گیاه دارویی انرژی زا:

فلفل

1- فلفل از جمله گیاهان دارویی انرژی زا محسوب می شود. فلفل قرمز تند موجب بهبود یافتن گردش خون در بدن شده و تاثیر گیاهان دارویی دیگر را نیز در تقویت کردن دستگاه گردش خون بیشتر می کند. فلفل قرمز، باعث افزایش سریع تر انرژی بدن می شود.

جینگو بیلوبا

2- گیاه دارویی جینگو بیلوبا باعث افزایش جریان خون به طرف مغز می شود. ضمن اینکه افسردگی را کاهش می دهد. برای دست یابی به نتیجه بهتر می بایست حداقل 2 هفته، هر روز از جینگو بیلوبا استفاده نمایید.

آب بشقابی

3- گیاه دارویی آب بشقابی از دیگر گیاهان دارویی است که موجب افزایش قوای بدن می شود.گیاه دارویی آب بشقابی از طرف دیگر باعث تحریک سیستم عصبی مرکزی می شود. همچنین با کاهش یافتن میزان خستگی و افسردگی توان بدنی افزایش خواهد یافت.

جینسینگ

4- گیاه دارویی جینسینگ از طریقدفع عفونت‏ها و بیماری ها و همچنین تقویت سیستم ایمنی بدن موجب افزایش یافتن انرژی بدن می گردد. بنابراین سعی نمایید هر روز مقداری از آن را مصرف نمایید.

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :

محصولات مرتبط