پماد بواسیر مشاهده عکس بزرگتر

پماد بواسیر

جدید

19,000 تومان

کمک به درمان بواسیر و تسکین درد و ترمیم ناحیه بواسیر

اشتراک این محصول در تلگرام تلگرام اشتراک این محصول در فیسبوک فیسبوک اشتراک این محصول در گوگل+ گوگل+

گاهی برخی عوامل باعث ایجاد مشکل و تورم وریدهای دهانه مقعد و ایجاد لایه‌های متورم بافتی در ناحیه کانال مقعدی می‌شود که این مشکل با یبوست شدید و سختی خروج مدفوع از مقعد همراه خواهد شد. دفع آخرین مرحله از چرخه گوارش است که از راه مقعد انجام می‌شود، این ناحیه (مقعد) از وریدهای کوچک بسیاری در زیر پوست تشکیل شده است. به این مشکل بواسیر گفته می‌شود که با علائم و نشانه‌هایی همچون: خارش، سوزش، و خونریزی در اثر دفع مدفوع همراه است. در صورت یبوست و سخت شدن مدفوع میزان خونریزی و درد بیشتر می‌شود.

توجه: هرگونه خونریزی ناشی از عمل دفع از مقعد را بواسیر نمی‌نامند و ممکن است علت‌های دیگری داشته باشد.

پماد مخصوص بواسیر روشی مناسب جهت رفع بواسیر و کاهش درد ناشی از آن است. این پماد باعث ترمیم وریدهای ناحیه مقعدی شده و درد آن را تسکین می‌دهد.

در کنار استفاده از این پماد توجه به نکات زیر ضروری است.

- نوع رژیم غذایی بسیار مؤثر است و رژیم غذایی صحیح و مناسب می‌تواند بهترین درمان برای این بیماری باشد.

- از خوردن خوراکی‌ها و مایعاتی نظیر: سرخ‌کردنی‌ها، کباب، گوشت‌های سفت، گوشت گوساله و گاو، شیر و مشتقات آن، سیر، ادویه، سوسیس و کالباس، انواع ساندویچ‌ها، شیرینی‌های قنادی و نانی که حاوی جوش شیرین است، آب یخ، نوشابه و هر چیزی که باعث یبوست و سختی مدفوع شود، باید اجتناب کرد و سعی شود که از غذاهای مسهل و ملین و نرم کننده شکم استفاده کرد.

- خوردن ترکیبی از آلوبخارای خیس خورده و انجیر به نسبت 2 به 1 و به صورت ناشتا (بیشترین مقدار تعداد 20 عدد آلو و 10 عدد انجیر) در کاهش درد ناشی از بواسیر بسیار مؤثر است. سبزی‌های نظیر گشنیز، برگ چغندر، اسفناج و تره به همراه آلوبخارا به منظور تهیه سوپ بسیار برای درمان مفید هستند و توصیه می‌شوند. خوردن گوشت نیز تنها به شکل آب‌پز و همراه با سبزی‌های نام برده بلامانع است و حتماً باید از گوشت مرغ یا گوسفند استفاده شود.

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :

محصولات مرتبط