فروش ویژه ! مژه مصنوعی مکس فاکتور مشاهده عکس بزرگتر

مژه مصنوعی مکس فاکتور

10%

جدید

این محصول در انبار موجود نیست

1,296 تومان

1,440 تومان

  • مدل L
  • مدل J
  • مدل B

دارای رنگ طبیعی مشکی ایجاد آراستگی و شکل مناسب برای مژه‌ها

اشتراک این محصول در تلگرام تلگرام اشتراک این محصول در فیسبوک فیسبوک اشتراک این محصول در گوگل+ گوگل+

مژه مصنوعی ها در تکمیل یک آرایش خوب بی نهایت مؤثر هستند به همین دلیل انتخاب صحیح مژه مصنوعی در بی نقص بودن آرایش صورت نکته مهمی است.انتخاب مژه مصنوعی بر اساس مدل و فرم چشم و نوع و سبک آرایش چشم انتخاب می شود.

مدل L

این مژه برای آرایش های اروپایی بسیار مناسب است زیرا چشم را فقط حالت میدهد و پشت پلک نمای زیادی ندارد و به صورت طبیعی مژه ها را کمی پرتر نشان میدهد.این مژه را بری انواع چشم ها میتوان استفاده کرد.

مدل J

به این مژه ها مژه ی مویی گفته میشود چون مثل مژه های طبیعی اشخاص هستند و برای انواع آرایش استفاده میشود حتی برای کسانی که آرایش ندارند و فقط میخواهند مژه هایشان پرتر به نظر برسد نیز می توانند از این مژه مصنوعی استفاده کنند.

مدل B

این مژه برای سایه های اسموکی استفاده میشود که میخواهیم سایه ها و پشت پلک را تیره تر از چیزی که هستند نشان دهیم و بیشتر برای آرایش هایی که سایه چشم گرد هستند کاربرد دارد و این مدل مژه مصنوعی برای چشم های درشت و چشم های پف دارمناسب نیستد.

نحوه چسباندن مژه مصنوعی:

جهت استفاده از این محصول ابتدا آن را به مقدار کمی از چسب مژه آغشته نموده بر روی مژه‌های خود قرار دهید، سپس به آرامی به روی مژه‌ها فشار داده تا به خوبی به آنها بچسبد. چسباندن مژه مصنوعی به تخصص نیاز دارد و باید از دقت بالایی برخوردار باشید.
از مژه مصنوعی ها باید پس از پایان آرایش استفاده کرد چون میخواهیم مژه ها کاملا مشکی باشند اگر در ابتدا استفاده شود پر از پودر سایه خواهد شد.

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.

محصولات مرتبط