ژل دهانشويه مشاهده عکس بزرگتر

ژل دهانشويه

جدید

14,500 تومان

کمک به سفيد،ضد عفوني،تقويت لثه و دندان و خوشبو نمودن آن

اشتراک این محصول در تلگرام تلگرام اشتراک این محصول در فیسبوک فیسبوک اشتراک این محصول در گوگل+ گوگل+

سلامت دهان و دندان موضوع با اهمیتی است که باید مورد توجه قرار گیرد. خراب بودن علاوه بر زیبایی به سلامت روان و دستگاه گوارش نیز خدشه وارد می کند.

التهاب و خونریزی لثه ها موضوعی رایج در بین تمام مردم جهان است. برای بیشتر ما اتفاق افتاده که در زمان مسواک زدن متوجه خونریزی لثه های خود شویم. گاهی اوقت نیز احساس ایجاد التهاب در لثه های خود می کنیم. خونریزی لثه ها حتی در برخی موارد به شکل خود به خودی نیز اتفاق می افتد. برخی افراد نیز ضمن خونریزی لثه این احساس را دارند که دندان هایشان کمی تکان می خورد.

عوامل مختلفی در بروز چنین مشکلاتی نقش دارند. مشکلاتی از جملهکمبود ویتامین ها به ویژه ویتامین ب3 یا ویتامین ث، به هم فشردگی دندان ها، ضعف سیستم ایمنی بدن، جرم و پلاک و پوسیدگی دندان، مشکلات هورمونی، مسواک زدن محکم و اشتباه و دیابت از جمله مواردی هستند که خونریزی لثه ها را سبب می شوند. ضمن اینکه عوامل متعددی هستند که زیبایی دندان ها را تهدید کرده و موجب زرد شدن دندان ها می شوند. طب سنتی راهکارهایی را برای حفظ زیبایی دندان ها پیشنهاد می کند.

ژل ها، پودرها و دهانشویه های گیاهی از جمله مواردی هستند که به حفظ سلامت دندان ها و لثه ها کمک می کنند. به منظور تهیه دهانشویه های گیاهی می توان از آب نمک و همچنین دم کرده گیاهاه هایی نظیر رزماری، نعنا، بادیان و اسطوخودوس (به صورت خنک یا ولرم) استفاده کرد. دقت کنید که تاثیر پودر و ژل دندان بیشتر می باشد.

ژل دهانشویه موجب تقويت لثه و همچنین سفيدی دندان ها شده و به علت خاصیت ضد عفوني کنندگی که دارد خوش بو شدن دهان را در پی خواهد داشت.

دستور مصرف: هر روز مقداری از آن را روی مسواک ریخته و با آن مسواک بزنید. توصیه می شود هر روز 2 مرتبه از این ژل و یک مرتبه از پودر دندان استفاده گردد.

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :

محصولات مرتبط