پودر دندان مروارید مشاهده عکس بزرگتر

پودر دندان مروارید

جدید

9,000 تومان

استحکام و تقویت لثه و دندان سفید کننده و براق کننده دندان جرم گیر دندان و لثه جلوگیری از کرم،عفونت وفساد دندان رفع بوی بد دهان پیشگیری از زخم وبیماریهای لثه ودندان سرشار از کلیسم طبیعی و بهداشتی

محتویات : سعد کوفی - نمک دریا - کف دریا - پوست انار - پوست تخم مرغ کاملا بهداشتی - میخک و ...

اشتراک این محصول در تلگرام تلگرام اشتراک این محصول در فیسبوک فیسبوک اشتراک این محصول در گوگل+ گوگل+

یکی از فاکتورهای زیبایی چهره مربوط به زیبایی دندان ها می شود. حدودا ۱۸ درصد اشخاص ادعا کرده اند که در هنگام عکس گرفتن به طور معمول سعی در پنهان کردن دندان‌هایشان دارند. اکثر این افراد از رنگ زرد دندان‌هایشان ناراضی بوده و خجالت می‌کشند. داشتن دندان‌های زیبا و سالم امروزه اهمیت زیادی پیدا کرده و به همین علت تعداد افرادی که برای سفید کردن دندان های خود به دندان‌پزشک مراجعه می‌کنند بیشتر از گذشته شده و روند صعودی دارد.

روش‌های گوناگونی جهت سفید کردن دندان ها وجود دارد که از جمله شابع ترین آنها می توان به جرم‌گیری توسط دندانپزشک اشاره داشت. اما دقت داشته باشید که جرم‌گیری بیش از حد هم ممکن است مشکلاتی را برای سلامت دندان های شما ایجاد کند. یکی از راهکارهای اصلی برای حفاظت از دندان ها، مسواک زدن و همچنین استفاده از خلال دندان می باشد. اما مسواک زدن نیز به تنهایی قادر نخواهد بود که دندان های سفید و جذاب را برای ما ایجاد کند.

طب سنتی در این زمینه نیز راهکارهای موثر و ساده ایرا پیشنهاد می کند. در گذشته به منظور حفظ سلامتی دندان از نمک استفاده می شد. محققان طب سنتی اعتقاد دارند که نمک طبیعی و همچنین مواد خاصی نظیر کف دریا به سفید شدن دندان ها کمک می کنند.

پودر دندان مروارید دارای نمک دریا،پوست انار، کف دریا ، پوست تخم مرغ بهداشتی، سعد کوفی، میخک و ... می باشد. این پودر به علت وجود پوست تخم مرغ از کلسیم زیادی بهره می برد که همین موضوع استحکام و تقویت لثه ها را در پی خواهد داشت. به طور کلی ترکیبات این پودر به صورتی است که خواصی نظیر براق کنندگی و سفید کنندگی دندان ها، برطرف کردن بوی بد دهان و جرم گیری دندان و لثه را دارا بوده و در پیشگیری از زخم، کرم و عفونت دندان، و بیماری های لثه موثر است.

دستور مصرف: دندان ها را با این پودر شست و شو دهید. (1بسته از این پودر می تواند نتیجه موثری را حاصل نماید.)

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :

محصولات مرتبط