پودر صفرابر مشاهده عکس بزرگتر

پودر صفرابر

جدید

13,500 تومان

جهت کاهش حرارت بدن و صفراي غير طبيعي

اشتراک این محصول در تلگرام تلگرام اشتراک این محصول در فیسبوک فیسبوک اشتراک این محصول در گوگل+ گوگل+

از جمله وظایف مهمی که کبد بر عهده دارد ساخت صفرا می باشد. صفرا خواص بسیار زیادی را دارد. وقتی که خون وارد کبد می شود دچار تغییر شده و بخش از آن در داخل کبد موجب ساخته شدن صفرا خواهد شد. در واقع اگر کبد از گردش خون سالم و منظم برخوردار نباشد قادر نخواهد بود به شکل صحیح صفرا ساخته و آن را وارد روده نماید.

کبد در هر شبانه روز حدودا 2 کیلوگرم صفرا تولید می کند. صفرا وارد کیسه شده و از آنجا توسط یک مجرای مخصوص به روده خواهد ریخت. در صورتی که کبد در تولید صفرا کند عمل کند هضم کردن غذاهای چرب دچار مشکل شده و ممکن است شخص دچار یرقان شود . همچنین در صورت که کبد به اندازه کافی صفرا تولید کرده و وارد کیسه صفرا کند اما صفرا در این کیسه محبوس باشد و وارد روده نشود در این شرایط نیز حالت یرقان و همچنین اختلالات هاضمه بروز می دهند.

کار برخی غذاها و داروها ک این است که موجب انقباض کیسه صفرا شده و باعث شوند تمام صفراهایی که داخل کبد جمع شده است بر اثر حرکت های شدید انقباضی به درون روده بریزد. به این نوع غذاها و داروها صفرابر گفته می شود که دارای انواع مختلفی می باشند. شاهتره، عرق کاسنی و بید، تره فرنگی و امثالهم از جمله همین مواد می باشند.

اگر عادت به خوردن غذای چرب و ورزش نکردن دارید بهتر است که میوه و سبزیجات خام زیادی را بخورید .

غلبه صفرا با علائم گرگرفتگی،عصبانیت بیش از حد، تب درونی، احساس خستگی، داغ شدن کف پا یا قسمت خاصی از بدن، ریزش مو، گرما زدگی، اسهال، استفراغ، بیماریهای کبدی و زردی پوست

درمان غلبه صفرا

-          مصرف کردن موادی که صفرا را خارج میکنند مانند شاهتره، بید، عناب، سنجد

-          درمان مزاج به وسیله مصرف خرفه و تخم خرفه که تر و سرد بوده و مزاج صفرا را درمان می نماید

پودر صفرابر حاوی ترکیباتی از بید،کاسنی،عناب، شاهتره، لیمو عمانی و تخم خرفه می باشد و قادر است که عوارض ناشی از غلبه صفرا از جمله گرگرفتگی را برطرف نماید. مصرف 3 تا 5 عدد از این دارو می تواند دوره درمان را کامل کند.

دستور مصرف: هر روز 1 الی2 قاشق غذاخوری از آن را در یک لیوان آب برای 5 دقیقه جوشانده و میل نمایید.

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :

محصولات مرتبط