شیر آشپزخانه شاوری لمسی بلندا کد HD69 مشاهده عکس بزرگتر

شیر آشپزخانه شاوری لمسی بلندا کد HD69

جدید

3,500,000 تومان

دارای سیستم عملکرد لمسی
دارای منبع تغذیه دوگانه
طولانی بودن عمر باتری‌ها
امکان تعویض آسان باتری‌ها

اشتراک این محصول در تلگرام تلگرام اشتراک این محصول در فیسبوک فیسبوک اشتراک این محصول در گوگل+ گوگل+

شیر آشپزخانه شاوری لمسی بلندا کد HD69 که طراحی و ساخت آن از پرنده زیبای قو الهام گرفته شده جلوه بی‌نظیری به آشپزخانه منزلتان می‌بخشد. به گونه‌ای که بانوان با سلیقه ایرانی در اولین نگاه شیفته این شیر آشپزخانه می‌شوند و این محصول را جهت زیباتر نشان دادن دکوراسیون آشپزخانه منزلشان انتخاب و خریداری می‌کنند.
این شیر آشپزخانه شاوری زیبا و باکیفیت علاوه بر این که کلیه قابلیت‌های شیرهای اهرمی را دارا می‌باشد، به صورت لمسی طراحی شده است به گونه ای که جهت جریان پیدا کردن آب، کافی است هر قسمت از این شیر را لمس کنید و نیازی به استفاده از اهرم نخواهید داشت. با توجه به این که شیر آشپزخانه در مجاورت مواد شوینده قرار دارد، جهت طراحی بدنه این شیر از استنلس استیل یا فولاد ضد زنگ استفاده شده است. این نمونه از استیل علاوه بر این که دارای درخشندگی خیره کننده‌ای است، به هیچ عنوان در برابر آب زنگ نمی‌زند و تیره و اکسید نمی‌شود. به همین دلیل این محصول منحصر به فرد همیشه جلوه گری و زیبایی اولیه‌اش را حفظ خواهد کرد و استفاده از شوینده‌های مختلف سبب تیره شدن این شیر زیبا نخواهد شد.
این محصول فوق العاده و منحصر به فرد به همراه ضمانت نامه دو ساله شرکت بلندا سرویس ارائه می‌شود. تا با خیال راحت بتوانید آن را خریداری کرده و در آشپزخانه نصب کنید. همچنین هزینه نصب و ایاب ذهاب سرویسکاران مجاز بر عهده شرکت خواهد بود و مشتری هزینه اضافی جهت نصب این محصول پرداخت نخواهد کرد.
منبع تغذیه این شیر آشپزخانه به صورت دوگانه در نظر گرفته شده است تا بتوانید هنگام دسترسی به برق از آداپتور طراحی شده درون شیر جهت برق رسانی به محصول استفاده کنید. همچنین در صورتی که امکان دسترسی به برق را نداشته باشید با استفاده از باتری‌های قلمی آلکادین طراحی شده درون این شیر می‌توانید برق مورد نیاز این محصول را تأمین نمایید. با توجه به این که باتری‌های ارائه شده دارای طول عمری بین یک تا سه سال هستند، در طول استفاده نیاز به تعویض مداوم آن‌ها نخواهید داشت.

ویژگی‌های شیر آشپزخانه شاوری لمسی بلندا کد HD69

•    دارای سیستم عملکرد لمسی
•    مجهز به سیستم کنترل هوشمند میزان آب
•    دارای منبع تغذیه دوگانه شامل آداپتور 6 ولتی و چهار عدد باتری قلمی آلکادین
•    امکان تعویض راحت باتری‌های درون شیر توسط کاربران
•    طولانی بودن عمر باتری‌های درون شیر از یک تا سه سال

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :

محصولات مرتبط