شربت ضد افسردگی مشاهده عکس بزرگتر

شربت ضد افسردگی

جدید

24,500 تومان

ایجاد نشاط و کمک به رفع بیماریهای روحی از جمله افسردگی، ترس، وسواس و...

اشتراک این محصول در تلگرام تلگرام اشتراک این محصول در فیسبوک فیسبوک اشتراک این محصول در گوگل+ گوگل+

اضطراب و افسردگی مشکلات زیادی را در بدن انسان ایجاد می کنند. افسردگی احتمال حمله قلبی را بیش از 3 برابر افزایش می دهد که این مقدار دو برابر خطر دیابت و سیگار کشیدن است. به منظور درمان انواع افسردگی سال های سال است که از داروهای ضدافسردگی مختلف شیمیایی استفاده شده اما به این دلیل که درمان افسردگی گاها چند ماه یا حتی چند سال به طول می انجامد. مصرف‌کنندگان این نوع داروها همواره بابت عوارض جانبی آنها نگران و ناراضی می باشند؛ به همین علت، اخیرا تحقیقات گسترده ای بر روی گیاهان دارویی آرام‌بخش وضدافسردگی صورت پذیرفته و در حال حاضر داروهای گیاهی مؤثر و با کمترین عوارض جانبی وارد بازارهای جهانی شده است.

علاوه بر دستورهایی كه در طب اسلامی به منظور سلامت روان و جسم وجود دارد به سلامتی اعضای حیاتی بدن به خصوص قلب و مغز و کبد هم اهمیت خاصی داده شده است.

زعفران و سنبل الطیب دو ماده طبیعی هستند که در درمان افسردگی موثر می باشند. سنبل الطیب از جمله قدیمی ترین گیاهان دارویی می باشد که در تمام دنیا و در مصارف گوناگون غذایی، دارویی و بهداشتی از آن استفاده می شود. این ماده طبیعی دلهره، نگرانی و تشویش را از بین برده و به عنوان یک جایگزین مناسب برای داروها و قرص های آرام بخش شناخته می شود. ضمن اینکه زعفران نیز بسیار نشاط بخش بوده و مقوی کبد و قلب می باشد و از گذشته جهت درمان افسردگی استفاده می شده است.

شربت ضد افسردگی ترکیبی است از گیاهان دارویی اثربخش در حفظ نشاط، آرامش و شادابی که به رفع بیماری های روحی مانند ترس، افسرگی و وسواس کمک می کند. در صورتی که این شربت همراه با قطره و کپسول ضد افسردگی استفاده شود نتایج بهتری دارد.

دستور مصرف: 2 قاشق غذاخوری نیم ساعت قبل از هر وعده غذایی به همراه شربت عسل

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :

محصولات مرتبط