شربت رانیز مشاهده عکس بزرگتر

شربت رانیز

جدید

25,500 تومان

برای بیماری های کبدی و تنظیم هورمونهای کبد و اصلاح کبد،رقیق کننده خون،پاکسازی کلیه از مواد زاِید،دفع اوره و درمان نقرس

اشتراک این محصول در تلگرام تلگرام اشتراک این محصول در فیسبوک فیسبوک اشتراک این محصول در گوگل+ گوگل+

کبد از مهم ترین اعضای بدن انسان محسوب می شود که صفرا تولید کرده و مسئولیت بیش از 500 عملکرد حیاتی بدن را بر عهده دارد. بدن انسان بدون ترشح صفرا نمی تواند عملکرد مناسبی داشته باشد. در دنیای مدرن موضوعات مختلفی از جمله رژیم غذایی غیر اصولی شامل انواعغذاهاي آماده و فست فودها و البته کاهش تحرک باعث رایج شدن مشکلات کبدی از جمله کبد چرب شده است. این گونه بیماری ها شادابی و سلامت بدن را با مشکلات ناخوشایندی مواجه می نماید.

استفاده از داروهای گیاهی و روش های طب سنتی بهترین راه برای درمان مشکلات کبد است. به دلیل عدم وجود عوارض شیمیایی در داروهای گیاهی مردم می توانند با خیال راحت تری این نوع داروها را استفاده کنند.

اولین توصیه در این زمینه اصلاح سبک زندگی و تغذیه می باشد. کم کردن مصرف مواد قندی و گوشت چربی و همچنین افزایش مصرف سبزیجات و میوه ها از جمله توصیه های بسیار مفید در این خصوص است. علاوه بر اصلاح رژیم غذایی این امکان وجود دارد تا با استفاده از عرقیات و گیاهان دارویی این بیماری را درمان کرد. ضمن اینکه باید از خودرن شام در ساعات آخر شب هم پرهیز کنید.

در میان تمام عرقیات گیاهی گروهی از این داروهای طبیعی جهت پاکسازی کبد و همچنین کیسه صفرا پیشنهاد می شوند که از جمله آنها می توان به عرق کاسنی و عرق شاهتره داشت. این عرقیات تاثیر زیادی در درمان و حفاظت ازکبد داشته و خون را تصفیه و رقیق می کنند.

شربت رانیز از تخم کاهو، تخم کاسنی، سداب، تخم کرفس،خارشتر، خارخاسک، رازیانه، دم گیلاس و ... تهیه شده و کار تنظیم حرارت و هورمون های کبد را انجام می دهد و همچنین اخلاط مضر را از کبد پاکسازی می کند. این شربت در اصل نوعی داروی گیاهی برای بیماری های کبدی مانند کبد چرب، هپاتیت و چربی خون به شمار می رود که در صورت استفاده همراه کپسول بید نتایج بهتری خواهد داشت.

دستور مصرف: 2-3 قاشق غذاخوری در نصف لیوان آب جوش نیم ساعت قبل از صبحانه ناهار و شام

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :

محصولات مرتبط