شربت لاغری مشاهده عکس بزرگتر

شربت لاغری

جدید

24,500 تومان

نضج انواع بلغم و هضم و دفع انواع چربی ها و کاهش وزن بدن، همزگان کمک به تقویت بدن

اشتراک این محصول در تلگرام تلگرام اشتراک این محصول در فیسبوک فیسبوک اشتراک این محصول در گوگل+ گوگل+

امروزه بسیاری از افراد به ویژه بانوان به منظور للاغر شدن به روش‌هایی نظیر جراحی و کوچک کردن معده روی آورده اند که متاسفانه این نوع روش ها عوارض زیادی را در پی دارد و در ضمن هزینه‌های هنگفتی نیز خواهد داشت. اما لاغر شدن با استفاده از روش های طب سنتی نه تنها عارضه ای نداشته بلکه تاثیر شگرفی نیز بر لاغری افراد دارد. دقت داشته باشید که کاهش وزن با سرعت خیلی بالا دارای مضراتی برای بدن می باشد زیرا بدن ما نیاز به ذخیره چربی برای زمان های گرسنگی دارد و در نتیجه سعی می کند به هر نحوی که شده با کاهش وزن سریع به مقابله بپردازد. بنابراین منظقی نیست که با روی آوردن به رژیم های غذایی غیر اصولی سلامت بدن خود را به خطر بیندازیم.

رعایت وعده‌های غذایی از منظر طب سنتی موضوعی مهم در لاغری است. خوردن یک صبحانه کامل اهمیت بالایی داشته و ترک کردن وعده غذایی ناهار راهکاری بسیار مناسب برای لاغری و تناسب اندام می باشدکه هزینه ای نداشته اما می بایست این کار تدریجا صورت پذیرد زیرا ترک برخی عادت ها به طور ناگهانی موجب عوارض زیادی می شود. در مورد وعده شام هم دقت کنید که شام خوردن در ساعت های پایانی شب کاملا مضر خواهد بود.

شربت لاغری ترکیبی است طبیعی از گیاهان دارویی مختلف با نسبت های مشخص که به کاهش وزن و دفع انواع چربی ها کمک می کند. در مدت استفاده از این داروی گیاهی ممکن است دفع مزاج کمی راحت تر گردد که این موضوع یکی از نشانه های جدا شدن بافت چربی از بدن و دفع آن است.

با در نظر گرفتن این موضوع که گاهی داروها و رژیم های لاغری موجب ضعیف شدن بدن می شوند باید بدانیدکه شربت لاغری مذکور از بروز این مشکل جلوگیری کرده و علاوه بر کاهش وزن باعث تقویت بدن نیز خواهد شد. مصرف کردن این دارو همراه با معجون و کرم لاغری دست یابی به نتایج بهتر را تضمین می کند. به خاظر داشته باشید که حداقل ۱ ساعت پیاده روی تند در روز می تواند درکنار استفاده از داروهای گیاهی تاثیر بسیار خوبی داشته باشد.

دستور مصرف: 2 قاشق غذاخوری بعد از هر وعده غذایی میل شود.

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :

محصولات مرتبط