قطره ضد سردرد و میگرن مشاهده عکس بزرگتر

قطره ضد سردرد و میگرن

جدید

11,000 تومان

جهت رفع سردرد و دردهای میگرن

اشتراک این محصول در تلگرام تلگرام اشتراک این محصول در فیسبوک فیسبوک اشتراک این محصول در گوگل+ گوگل+

میگرن یا سردرد عصبی از جمله بیماری‌ها و مشکلاتی است که فرد مبتلا را به شدت اذیت می‌کند. این نوع سردرد به گونه‌ای است که گاهی دارو و قرص نیز به تسکین آن کمک نمی‌کند. سردردهای میگرنی قبل از شروع و تا پایان زجرآور است. برای تسکین این درد روش‌هایی همچون استفاده از کمپرس آب سرد، استفاده از قرص و دارو، قرار گرفتن در مکان کاملاً تاریک و آرام و ... وجود دارد. برای جلوگیری از این نوع سردرد ابتدا باید دلیل آن را کشف کنید، به عنوان مثال ممکن است خوردن غذایی خاص باعث بروز این مشکل شود و شما باید لیست غذاهایی که در بازه گرفتار شدن به سردرد مصرف کرده‌اید داشته باشید تا شاید به دلیل آن پی ببرید. بنابراین پیشگیری از بحرانی شدن سردرد بسیار مهم است. به عنوان مثال خوردن پرتقال، پنیر، قهوه و شکلات با شکم خالی باعث سردرد می‌شود.

عدم تحرک، کمبود آب بدن، عدم فعالیت ورزشی و گرفتن رژیم غذایی سنگین نیز ممکن است باعث سردرد شود. اگر سردرد با عوارض و مشکلات دیگری همراه نشود نشان دهنده‌ی مشکلی جدی نیست. حدود سه چهارم سردردهای افراد به دلیل گرفتگی عضله گردن، فک و پشت ظاهر می‌شوند.

قطره ضد سردرد و میگرن از گیاهان دارویی با ترکیب معین تهیه شده و روشی مناسب جهت بهبود سردردهای عصبی و میگرن است. همراه شدن قطره با کپسول مسکن و یا شربت اثربخشی بیشتری دارد.

نوشیدن یک فنجان عرق اسطوخودوس و ترکیب آن با مقدار مساوی سنبل الطیب و آب می‌تواند به عنوان جایگزین قطره موردنظر باشد. استفاده از این ترکیب در طولانی مدت باعث کاهش دردهای سردرد میگرنی می‌شود. عرق نامبرده شده در بازار و عطاری‌ها با نام «عرق جادویی درمان قطعی میگرن» در دسترس است.

اما درمان‌های خانگی و سنتی نیز در تسکین این بیماری بسیار مؤثر هستند که به برخی از آن‌ها پرداخته می‌شود:

 

- گل ساعتی

معمولاً از این گیاه برای تسکین اعصاب و رسیدن به آرامش و برطرف کردن بی‌خوابی استفاده می‌شود. اما مصرف این گیاه برای سردردهای که گهگاه باعث اذیت فرد می‌شود مؤثر است. این گیاه برای آوردن آرامش در زندگی کسانی که مدام با هیجانات زندگی مواجه هستند و همچنین کسانی که مشغله زیاد دارند یا بسیار تندخو و خشمگین و عصبانی هستند بسیار توصیه می‌شود. این گیاه سردردهای ناشی از هیجان را کاهش داده و باعث تسکین و آرامش اعصاب می‌شود. این گیاه از زمان‌های قدیم برای آرامش اعصاب استفاده می‌شده است.

- کوهوش سیاه Black cohosh

کوهوش سیاه گیاه محلی در شمال آمریکا است، از این گیاه در قدیم برای کاهش درد روماتیسمی استفاده می‌شد ولی امروزه کشف شده است که به دلیل تأثیر استروژنی بر بدن باعث بهبود سردردهایی که به دلیل افسردگی به وجود می‌آید، می‌شود. بنابراین این گیاه برای خانم‌ها بیشتر توصیه می‌شود ولی به منظور تسکین درد، مردان نیز می‌توانند در کوتاه مدت از خواص این گیاه استفاده کنند.

- پوست درخت بید سفید

این گیاه باعث آرام شدن درد می‌شود. از این گیاه نمی‌توان برای درمان قطعی سردرد استفاده کرد ولی می‌توان برای کاهش درد و تسکین آن استفاده شود. از این گیاه بهتر است به همراه گیاهان دیگر که باعث درمان کامل بیماری می‌شوند استفاده کرد. همچنین نکته مهم این است که برای تأثیرگذاری مناسب این گیاه، باید از آن با دز بالا و حجم بالا استفاده کرد

- گل آلاله و گل مینا یا بابونه قوی

این نوع گیاهان در کاهش و درمان سردرد شناخته شده هستند. سردرد انواع گوناگونی دارد و باید انواع آن را شناخت و از هم تشخیص داد. این گیاهان به منظور درمان میگرن که سردردی است که به دلیل تغییرات ناگهانی در فشار خون اتفاق می‌افتد کارآمد هستند. با تشدید این سردرد حالت تهوع و آلرژی به صدا و نور نیز برای فرد به وجود می‌آید. بنابراین این گیاهان برای سایر سردردها که یکی از اجزا بیماری میگرن به شمار می‌روند زیاد کارآمد نخواهند بود.

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :

محصولات مرتبط