روغن زگیل و میخچه مشاهده عکس بزرگتر

روغن زگیل و میخچه

جدید

12,500 تومان

موثر در از بين بردن زگيل . هر 6ساعت موضع را به خوبي ماساژ دهيد و قبل از مصرف خوب تکان دهيد

اشتراک این محصول در تلگرام تلگرام اشتراک این محصول در فیسبوک فیسبوک اشتراک این محصول در گوگل+ گوگل+

زگیل نوعی بیماری رایج پوستی، ویروسی و مسری است که به واسطه تماس پوستی فردی به دیگری منتقل می‌شود. زگیل نیز مانند تب‌خال عمل می‌کند و بعد از اولین بار که در بدن حضور یابد برای همیشه به صورت پنهان و خاموش در بدن شخص حضور دارد و هر لحظه ممکن است فعال شود و باعث ظهور ضایعه روی پوست شخص گردد.

در طب سنتی عامل اصلی ایجاد زگیل، تجمع بلغم زیاد و سفت شدن آن در پوست است که ممکن است همراه با سودا نیز باشد. بنابراین زمانی پیدایش زگیل متوقف می‌شود که بدن از این مواد تمیز و زدوده شود. اما پیدایش میخچه دلایل متفاوتی را شامل می‌شود که عامل اصلی آن کفش‌های نامناسب و با کف نازک و تنگ است.

این روغن را باید پیش از مصرف به خوبی تکان دهید و به خوبی در محل مورنظر ماساژ داد و هر 6 ساعت این کار را انجام داد. این روغن باعث از بین رفتن زگیل‌های ناحیه موردنظر می‌شود.

از دیگر گیاهان دارویی برای از بین بردن زگیل و میخچه عبارت‌اند از:

- زردچوبه

زردچوبه دارای خاصیت ضدالتهابی دارد و باعث از بین رفتن میخچه می‌شود. زردچوبه همچنین باعث بهبود درد و تسریع در درمان میخچه می‌شود، نحوه مصرف نیز به این صورت است که از خمیری که از ترکیب یک قاشق چای‌خوری زردچوبه و عسل به دست آمده به ناحیه موردنظر بگذارید و اجازه دهید خمیر کاملاً خشک شود. حداقل به مدت یک هفته یا تا هنگام درمان کامل در هر روز 2 الی 3 مرتبه این عمل را انجام دهید.

- جوش شیرین

برای درمان میخچه و از بین بردن پوست مرده آن از جوش شیرین که لایه بردار طبیعی لقب دارد استفاده می‌شود. جوش شیرین علاوه بر خاصیت لایه برداری دارای خاصیت ضد میکروب و قارچ نیز هست و از عفونت جلوگیری می‌کند. گذاشتن پای دارای میخچه در محلول حاوی 2 الی 3 قاشق غذاخوری جوش شیرین و آب گرم به مدت 10 الی 15 دقیقه باعث تسکین درد و درمان می‌شود. همچنین می‌توان از سنگ پا استفاده کرد و پوست مرده منطقه دارای میخچه را با سنگ پا برداشت و یا یک قاشق چای‌خوری جوش‌شیرین و مقداری آب‌لیمو و آب را به حالت خمیری درآورده و در محل قرار دهید و آن را با پانسمان بپوشانید و بعد از گذشت یک شب، در صبح روز بعد آن را بشویید و دوباره آن را توسط سنگ‌پا لایه برداری کنید. جوش شیرین به دلیل خاصیت لایه برداری طبیعی باعث از بین رفتن پوست مرده ناحیه میخچه می‌شود.

- سرکه سفید

سرکه سفید به دلیل اسیدیته بودن باعث نرم شدن پوست سفت و سخت می‌شود و یک راه مناسب برای درمان طبیعی میخچه است. همچنین مانند زردچوبه دارای خاصیت ضدباکتریال و ضد عفونت و قارچ است.

نحوه استفاده از سرکه سفید به این شکل است که روزی یک مرتبه، یک واحد سرکه سفید را با 3 واحد آب رقیق کرده و با استفاده از یک گوش پاک‌کن یا جسم نرم آن را در محل میخچه پخش کنید. این عمل را قبل از خواب انجام دهید و صبح روز بعد پوسته پوسته‌های ناحیه را با سنگ پا برطرف کنید، در آخر با روغن نارگیل یا زیتون کاملاً ماساژ دهید. این عمل را تا درمان کامل ادامه دهید.

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :

محصولات مرتبط