قطره خواب آور مشاهده عکس بزرگتر

قطره خواب آور

جدید

13,500 تومان

رفع بيخوابيها و بدخوابيها

اشتراک این محصول در تلگرام تلگرام اشتراک این محصول در فیسبوک فیسبوک اشتراک این محصول در گوگل+ گوگل+

بی‌خوابی مشکل و اختلالی است که گاهی باعث مشکل عدیده‌ای برای افراد می‌شود که آن‌ها را وادار به خوردن قرص‌های خواب آور می‌کند که دارای عوارض جانبی بسیاری است. عمل به توصیه‌های طب سنتی، می‌تواند نیاز به قرص خواب آور را به طور کامل از بین ببرد.

گاهی فرض می‌کنیم که ما صبح‌ها بی حوصله و عصبی هستیم و زود بیدار شدن برای ما به یک مشکل عمده تبدیل شده است، و همیشه فکر می‌کنیم که دیگران در صبح زود از ما سرحال تر هستند. اما ممکن است علت این بی حوصله بودن و عدم سرحالی در جایی دیگری باشد و ما از آن بی خبر هستیم. داروهای گیاهی و استفاده از آن‌ها در درمان بی خوابی و افزایش حس آرامش می‌توانند بسیار مؤثر باشند.

یکی از مشکلات اصلی، بی خوابی شبانه است که باعث می‌شود شب‌ها تا دیرهنگام بیدار باشید، و همین مسئله باعث می‌شود که صبح زود توان لازم را نداشته باشید و احساس کلافگی و خواب آلودگی کنید.

امروزه راه‌های متنوعی برای رفع مشکل بی خوابی وجود دارند و با انتخاب روش مناسب می‌توان این مشکل را برای همیشه بر طرف کرد. از مناسب‌ترین این روش‌ها مصرف گیاهان و مکمل‌های آن‌ها است که کمک بسزایی به رفع بی‌خوابی می‌کنند.

قطره خواب آور

این قطره روشی مؤثر برای از بین بردن مشکل بی خوابی یا بدخوابی است که به منظور اثربخشی بیشتر می‌توان همراه با آن از عرق تخصصی تنظیم خواب مصرف کرد.

دستور مصرف: قبل از خوابیدن یک قطره از آن را در هر بینی می‌ریزیم.

داروهای گیاهی دیگری نیز برای رفع مشکل بی‌خوابی و داروهای خواب‌آور وجود دارند که در ادامه به توضیح آن‌ها پرداخته می‌شود.

گل ساعتی:

استفاده از دم‌نوش گل ساعتی به داشتن خوابی آرام کمک بسیاری می‌کند و این امر را آزمایشات بالینی ثابت می‌کنند. همچنین این گیاه به کاهش استرس و اعصاب آرام کمک می‌کند. عصبی بودن و اضطراب از دلایل اصلی بی‌خوابی به شمار می‌رود.

گیاه گل ساعتی علاوه بر تسکین اعصاب باعث آرامش بدن نیز می‌شود. عصاره این گیاه باعث آرامش افراد دارای سندرم پای بی‌قرار می‌شود. این بیماری معمولاً شب هنگام و موقع خواب اتفاق می‌افتد.

 

شقایق کالیفرنیا

شقایق کالیفرنیا، تنظیم کننده هیجانات است و باعث آرامش در زمان بروز استرس و اضطراب می‌شود. این گیاه به دلیل خاصیت آرامش‌دهنده و کاهش استرس و فشار روانی روزانه سبب می‌شود که فرد احساس سردرگمی نکند و به خوابی آرام برود. این گیاه عوارض جانبی داروهای شیمیایی را ندارد و از این جهت بدون ضرر است.

شقایق کالیفرنیا، ضد اسپاسم است و باعث کاهش استرس و درد می‌شود و همچنین باعث رفع نشانه‌های فیزیکی ناشی از اضطراب می‌شود. علاوه بر این خاصیت‌ها، از این گیاه برای رفع شکم درد نوزادان و کاهش درد آن‌ها استفاده می‌شود. همچنین در مورد کودکانی که به سن مدرسه رسیده‌اند، استفاده از این گیاه باعث جلوگیری از شب ادراری و یا آسم می‌شود یا آن‌ها را کاهش می‌دهد.

شقایق کالیفرنیا را می‌توان با چای ترکیب کرد و همراه با آن نوشید، یا همراه با لوسیون‌ها و انواع روغن به صورت موضعی استفاده کرد.

رازک درمان بی خوابی:

رازَک گیاهی است تلخ و بسیار مفید برای خواب شب و دشمن استرس و اضطراب و بی قراری. رازک مانع از خواب پریدگی می‌شود و برای کسانی که در طول شب بارها از خواب پریده و دچار مشکلاتی این چنینی هستند بسیار مفید است و باعث داشتن خوابی عمیق می‌شود. این گیاه دارای مزه‌ی تلخی است و استفاده زیاد آن امکان پذیر نیست ولی می‌توان مقدار کمی از آن را با چای ترکیب کرد و نوشید. همان مقدار کم نیز به رفع مشکل بی‌خوابی کمک خواهد کرد.

در صورت استفاده از داروهای خواب آور مصرف رازک را متوقف کنید چرا که باعث افزایش اثر دارو می‌شود.

بابونه و بی خوابی:

این گیاه نیز باعث رفع بی‌خوابی و داشتن خواب آرام می‌شود.

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :

محصولات مرتبط